Ocak 24, 2024

Shiba Inu’dan Topluluğa Müjdeli Haber: Beklenen Duyuru Nihayet Geldi, Fiyat Artışı Yolda!

Shiba Inu ekibi topluluğu sevindirecek bir haberi duyurdu. Bu bağlamda uzun zamandır merakla beklenen otomatik SHIB token yakma mekanizmasının bu ay testnet dağıtımıyla başladığını resmen duyurdu. Geliştirme ekibi bu önemli gelişmeyi Shiba Inu Magazine’in 11. sayısında açıkladı.

Açıklamaya göre, otomatik yakma girişimi, ağın ekonomik modelini güçlendirmede önemli bir rol oynamayı amaçlayan dönüştürücü bir özelliktir. Bu girişim, SHIB token arzını stratejik olarak azaltacak ve Shiba Inu’nun değerini potansiyel olarak yükseltecektir.

Shiba Inu Auto İlk Olarak Testnet’te Kullanıma Sunuldu

Özellikle, otomasyona yönelik yolculuk bu ay başlayacak. SHIB ekibi, otomatik SHIB token yakma sistemini ilk olarak titiz testler için Puppynet’e yerleştireceklerini belirtti.

Bu ilk aşama, Mainnet’e geçmeden önce mekanizmayı iyileştirmek, verimliliği sağlamak ve güvenilirliği artırmak için çok önemlidir. Puppynet’teki test dönemi boyunca kullanıcılar, Shiba Inu ekibi otomatik yakma sürecine ince ayarlar yaparken birden fazla yükseltmeye tanık olmayı bekleyebilirler.

Bu yükseltmeler, performansı ve şeffaflığı optimize etmek için tasarlandı ve Mainnet’e sorunsuz bir geçiş için zemin hazırladı.

Canlı yayındayken, otomatik yakım süreci önceden tanımlanmış kurallara göre işleyecektir. Shiba Inu ekibine göre bu eylem, token yakma mekanizmasına yeni bir verimlilik ve şeffaflık düzeyi kazandırıyor.

SHIB geliştirme ekibi, otomatikleştirilmiş bir sürece geçilene kadar beş manuel SHIB yakma programı yürütmüştür. Her yakım işlemi, Shibarium’daki işlemlerden biriken ücretleri temsil ediyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ilk yakım işlemi, ekibin 8,24 milyar SHIB token’ını hareketsiz bir cüzdana aktardığı 4 Aralık tarihinde gerçekleşti. Bunu takiben, aynı ay içinde üç ek yakma işlemi daha gerçekleştirilmiş ve milyarlarca token benzer miktarda ortadan kaldırılmıştır.

Bu yıl ekip tarafından yapılan en son SHIB yakımında 9.351 token dolaşımdan kaldırıldı.

SHIB ekibi 43 milyardan fazla Shiba Inu token’ını etkili bir şekilde dolaşımdan kaldırmıştır. Açıklamaya göre, beş manuel yakım, o sırada 476.000 dolar değerinde olan yaklaşık 200 Ethereum token’ına eşitti.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?