Shiba Inu’dan Sürpriz Listeleme Haberi: Şimdi de Bu Platformda!

Japonya’nın en önde gelen kripto ticaret platformlarından biri olan BitFlyer, bugün platformunda Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini duyurdu. 2,5 milyondan fazla kullanıcısı olan en büyük kripto para borsalarından biri olan BitFlyer listeleme haberini kutlamak için bir de SHIB içeren bir kampanya başlattığını bildirdi.

Borsa, söz konusu gelişmeyi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Japoncadan tercüme edilen tweet’e göre, borsanın bir çekilişle 20 şanslı kişiye 10.000 Japon Yeni değerinde Shiba Inu token’ı vereceği de bildirildi.

Çekilişe katılmak için katılımcıların şu üç adımı gerçekleştirmesi bekleniyor: Resmi BitFlyer Twitter hesabını takip etmek, gelişmeyi açıklayan tweet’i retweet’lemek ve ardından çekilişe katılmak için Booster bağlantısını tıklamak. Çekiliş, borsa bugün Shiba Inu’yi (SHIB) resmi olarak listeleyene kadar sürecek.

Shiba Inu (SHIB), Japonya merkezli borsalarda gittikçe daha popüler hale gelmeye başladı. Geçtiğimiz Kasım ayında BitPoint, varlığı listeleyen Japonya merkezli ilk önemli borsa oldu. Ertesi ay, OKCoin Japonya, SHIB’i destekleyeceğini ima etti. San Francisco merkezli borsa OkCoin’in Japon yan kuruluşu OkCoin Japan nihayet 28 Şubat’ta SHIB’i desteklemeye başladı.

Son olarak basın zamanında, SHIB son 24 saatte %3.72 artarak 0.00001078 dolar seviyesinde işlem görüyor. WhaleStats’a göre toplam Shiba Inu sahibi sayısı 1.326.896.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.