Shiba Inu’dan Önemli Adım, Dogecoin’i Geçebilir!


Son güncellenme : 28.10.2022 - 00:11

Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’in piyasa değerine göre kripto para birimleri sıralamasında stabilcoin DAI’yi geride bırakmayı başardı. SHIB, geçen hafta %6.3’ten fazla değer kazanarak 7.21 milyar dolarlık toplam sermaye ile 13. sıraya yerleşti. Mevcut durumda, Shiba Inu, 11. sıradakı ana rakibi Dogecoin’den 1,3 milyar dolar gerisinde kalmaya devam ediyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, SHIB yakın gelecekte DOGE’u geçme şansına sahip gibi görünüyor. Ethereum balinaları tarafından düzenli olarak SHIB alımları ve daha olumlu fiyat hareketi, SHIB’e DOGE’u geçme ihtimalini arttırıyor ki bu ihtimal bir süredir görünmüyordu.

Shiba Inu’nun Dogecoin’in koltuğunu ele geçirme yürüyüşüne olası destek, Shiba Inu ekibinden bir Katman 2 protokolü olan Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle gelebilir. Çözüm, SHIB ve BONE veya TREAT gibi diğer ekosistem paralarının cirosunu ve kullanımını büyük ölçüde artıracaktır. Daha önce de açıklandığı gibi, Shibarium iki haftadan fazla bir süre ile bu çeyrekte çözümünü piyasaya sürebilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat İncelemesi

Shiba Inu fiyat incelemesi, SHIB’in tüm kripto pazarının büyük ölçekli düşüşü sırasında hala dört ay önce oluşturulan 0.000014 – 0.000017 dolar  fiyatı aralığında işlem görmeye devam ediyor. Şimdi SHIB’in fiyatı, aralığın ortasında olan ve pozisyona iyi bir giriş noktası olmayan 0.000013 dolara yükseldi.

Shiba Inu

Son iki kez, Ağustos ayının sonunda ve Eylül ayının ilk haftasının sonunda, Shiba Inu bu aralığın alt sınırına yakın kalmayı ve bu direnç seviyesinin altına düşmemeyi başardı. Piyasada, ana kripto para biriminin hareketiyle bile ilgili olmayan pozitiflik hüküm sürerse, SHIB, DOGE’nin önünde büyüme gösterme şansına sahip.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?