Şubat 8, 2024

Shiba Inu’dan Müjdeli Haber: Bu Metrikler Fırladı, Bu Olası Bir Yükselişin Habercisi Mi?

Shiba Inu ‘nun Shibarium’u, son derece dikkat çekici bir dalgalanma yaşadı. Yalnızca 24 saat içinde yeni hesap etkinliğinde %621’lik çarpıcı bir artış gösterdi. Shibariumscan’den alınan verilere göre, 6 Şubat’ta 33 olan yeni hesap sayısı, 7 Şubat’ta 205’e yükseldi. Bu bağlamda Shiba Inu’nun katman-2 ağındaki toplam hesap sayısı 63.341’e ulaştı.

Shiba Inu

Bu tür ağ kullanımındaki artışlar genellikle ilişkili kripto para birimlerinin fiyatlarında yakında yaşanacak dalgalanmalara işaret eder. Gerçekten de bu gelişmenin, SHIB fiyatında önemli bir yükselişin habercisi olması mümkün.

Shiba Inu Fiyat Kırılması

SHIB, uzun bir durgunluk dönemi yaşadı. Bu bağlamda sabit bir şekilde işlem gördüğü iki haftayı aşkın bir sürenin ardından %3,6’lık bir artış kaydetti. Bu artış, SHIB meraklıları arasında yeni bir heyecan dalgası oluşturdu.

Anlaşılan o ki, Shibarium‘daki bu artışın, SHIB fiyatını etkilemesi olası. Şu anda SHIB, istikrarlı bir performans sergiledi. Bu bağlamda, uzun süren bir durgunluktan sonra kayda değer bir yükseliş yaşadı. Ancak, bu ivmenin ne kadar süreceği ve Shibarium’un artan faaliyetinin SHIB fiyatını nasıl etkileyeceği belirsizliğini koruyor. Piyasa katılımcıları, gelişmeleri yakından takip ediyor ve gelecekteki fiyat hareketlerine dair ipuçları arıyor.

Bunlarla birlikte Shiba Inu, artan bir destekçi topluluğunun ilgisini çekmeye devam ediyor. SHIB sahipleri, Shibarium’da meydana gelen değişiklikleri yakından takip ediyor. Gelecekteki gelişmelerin nasıl şekilleneceği ve Shiba Inu’nun piyasadaki konumunun ne yönde ilerleyeceği, kripto topluluğu tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?