Aralık 8, 2023

Shiba Inu’dan Heyecan Veren Gelişme: Bir Sıfırı Daha Sildi Ancak Bir Sorun Var!

Shiba Inu, bugün yaşanan inişli çıkışlı olaylarda, fiyatının 0,00001 dolar seviyesini kısa süreliğine görmesiyle önemli bir dönüm noktası yaşadı ve değerinden bir sıfır silindi.

Bu psikolojik eşik, SHIB topluluğu tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Ek olarak kripto alanındaki hem umudu hem de şüpheciliği yansıtıyordu. Ancak, kutlama kısa sürdü. Çünkü 15 dakika sonra token adımlarını geri çekerek fiyat rakamına bir sıfır ekledi.

Shiba Inu meme coin büyüyor

Bu fiyat dalgalanmasının ortasında, IntoTheBlock portalından alınan veriler şaşırtıcı bir gerçeği ortaya çıkardı. 129,4 trilyon SHIB tokenı 0,00001 ila 0,000011 dolar fiyat aralığında yoğunlaşıyor. 92.330 cüzdanda tutulan bu miktar, token’ın dolaşımdaki arzının yaklaşık %20’sini oluşturuyor. Dikkat çekici bir şekilde, bu büyük hacim sahipleri için sürekli olarak kârsız olmuştur. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB bu değerlere yaklaştığında hızlı satışlara neden olmaktadır.

Şu anda SHIB’in kaderi üzerinde acil bir soru beliriyor. Token bu fiyat seviyelerinde kendini sürdürmesi mümkün mü? Daha önce sahipleri için kârlı olmayan bu aralıktaki token yoğunluğu, bir belirsizlik unsuru yaratıyor. Korku, bu önemli hacim boşaltılmaya devam ederse, Shiba Inu token’ından zaten kar etmiş olanlar arasında daha fazla satışı tetikleyebileceğidir.

Bu karmaşık senaryonun ortasında SHIB, her taraftan gelen baskıyla karşı karşıya kalarak kendisini tehlikeli bir durumda buluyor. Sıfırın silinmesi anlık bir heyecan yarattı. Ancak sonraki fiyat geri çekilmesi ve yaklaşan toplu satış tehdidi token’ın yakın geleceğine gölge düşürdü.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?