Şubat 7, 2024

Shiba Inu’dan Dev Ortaklık Duyurusu: Bu Meme Coin Fiyatı Bir Anda Sıçradı!

Shiba Inu ekibi son zamanlarda Shibarium’un bir parçası olan lider bir Likit Stake Türevleri (LSD) platformu olan K9 Finance ile önemli bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık, Shibarium’da kesintisiz BONE staking’i kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bu işbirliği sonrasında, meme coin‘in ekibi, Shibarium’da likit stake türevlerinin yakında piyasaya sürülmesi beklentisiyle büyük bir iyimserlik ifade etti. Ayrıca, Shiba Inu ekibinin önde gelen bir üyesi olan LUCIE’nin paylaştığı bir gönderi, topluluk üyelerine daha verimli ve esnek bir BONE stake etme süreci vadederken SHIB tokenomiği için umutları artırdı.

Bu gelişmelerle birlikte, BONE’un, ortaklığın BONE stake etmeye odaklanmasını yansıtan büyük bir artış yaşadığı gözlemlendi.

LUCIE Önemli Ayrıntıları Öne Çıkarıyor

İlk hedef, Shibarium’da sorunsuz BONE stake etme olanağı sunmaktır. Böylece BONE token’ları bir Doğrulayıcı düğüme devredilerek Shiba Inu L2 ağı güvence altına alınabilir. İkinci hedef ise, BONE ödüllerine ek olarak stake edilmiş BONE varlıklarının temsili olarak KnBONE token’ları sunmaktır. Bu token’lar, stake edilme döneminden önce serbestçe alınıp satılabilir.

Dikkat çekici bir şekilde, KnBONE token’ları Shibarium’un DEX’inde daha fazla kullanılabilir hale gelecek, varlıkların ticaretini artırarak, NFT’lerin basılmasını sağlayacak ve likidite sağlayacaktır. Aynı zamanda, bir kullanıcı BONE token’lerini geri almak istediğinde, eşdeğer miktarda KnBONE token’lerini iade etmek işlevi görecektir.

BONE Fiyat Artışları

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CoinGecko verilerine göre haber yazıldığı sırada ShibaSwap BONE fiyatı son 24 saatte %9,19’luk bir artış kaydetti. Şu anda 0,6013 dolardan işlem görüyor. Token’ın fiyatındaki bu ani sıçrama, yukarıda bahsedilen ortaklığın bir sonucu olarak piyasadaki iyimserliği artırdığına işaret ediyor gibi görünüyor.

Öte yandan, Shiba Inu’nun fiyatı bugün oldukça dalgalı bir şekilde işlem gördü. Son 24 saat içinde %0,21’lik bir düşüş yaşadı. Mevcut SHIB fiyatı, 5,21 milyar dolarlık piyasa değeri ile 0,000008831 dolar seviyesinde bulunuyor.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?