Ocak 13, 2024

Shiba Inu Yetkilisinden 2024 için Müjdeli Paylaşım: Ağın Geleceğini Ne Bekliyor?


Shiba Inu ekibinin pazarlama uzmanı Lucie, Katman-2 ağı Shibarium’u 2024 yılı içerisinde nelerin beklediğini öngören bir yazı yayınladı. Lucie’ye göre katman-2 ağı güçlenmeye ve genişlemeye devam edecekken SHIB topluluğunun rolü her zaman olduğu gibi ön planda kalmaya devam edecek.

Shibarium blok zincirinin geleceği hakkında konuşurken Lucie, bunun ShibaSwap ve 2022 sonbaharında başlatılan Shiba Eternity oyna-kazan oyununun çok ötesine geçeceğini de iddia etti.

Lucie, Shiba Inu ekibinin düşündüğü iki yeni sürümün de adını verdi: Shibahub adlı “süper uygulama” ve uzun zamandır beklenen Shib Metaverse. Lucie ayrıca yeni projelerin “Shibarium ekosistemine hevesle katıldığından” bahsetti. Lucie’nin blog yazısına göre, “büyük planları” olan bu projelerin yanı sıra, “kripto dünyasındaki bahsetmelerin daha heyecan verici lansmanların yakın olduğunu gösteriyor”.

Lucie, Shibarium ekosisteminde yer alan Shiba Eternity oyununun, SHIB the Metaverse ve ShibaSwap DEX ile çevrili olmasına rağmen, “gerçek heyecanın henüz çözülmemiş gizemlerde yattığını” vurguladı.

Pazarlama uzmanına göre Shibarium için mükemmel bir gelecek, Shibarium üzerine inşa edilecek binlerce yeni projeye ilham veren mükemmel ve sağlam bir toplulukta yatıyor. Lucie, Shibarium’u “eşi benzeri görülmemiş zirvelere çıkaracak” olanların onlar olacağını vurguladı. Ayrıca ekibi ve topluluğu şaşırtacak ve onların hayal gücünü yakalayacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu ağı gelişimini sürdürmek için çeşitli hamleler de ublunsa da Shibarium ağında işlem hacmi günlük 2,46 milyon işlemle son dört haftanın en düşük seviyesini kaydetti. Ancak bu metrik düşüşünü sürdürerek anlık olarak 1,33 milyonda yer alıyor. Öte yandan 281.799.170’in üzerinde olan toplam işlem sayısı ise dikkat çekmeye devam ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?