Şubat 12, 2024

Shiba Inu Yatırımcılarının Beklediği Sinyal Geldi Mi: Bu Metrikler Fırladı, İşte Fiyatın Tepkisi!

Önemli bir gelişme olarak, Shiba Inu ‘nun blok zinciri platformu Shibarium, son zamanlarda faaliyetlerinde dikkate değer bir artış yaşadı. Son 24 saat içinde, Shibarium’da işlem gören aktif hesap sayısı 732’ye yükseldi. Bu, bir önceki güne kıyasla %50’lik dikkate değer bir artışı temsil ediyor. Shibariumscan verilerine göre, bu artışın, yeni kayıtlardaki artıştan ziyade, özellikle yerleşik Shibarium hesaplarının artan katılımıyla bağlantılı olduğu görülüyor.

Son verilere göre, Shibarium ekosistemindeki toplam hesap sayısı etkileyici bir şekilde 63,681’e ulaşmış durumda. Ek olarak bu sayıya 1,351 milyon toplam adres eşlik etmektedir. Ağdaki günlük işlem hacmi ise 2,04 milyon gibi güçlü bir rakama ulaşarak Shibarium’un artan canlılığını ve yoğunluğunu gösteriyor.

shiba inu

İlginç bir şekilde, Shibarium aktivitesindeki bu artış, Shiba Inu tokeninin kendisinin kayda değer fiyat hareketleriyle aynı zamana denk geliyor.

Shiba Inu Fiyat Görünümü

Aynı 24 saatlik süre zarfında token, bir önceki hafta gözlemlenen %8,9’luk yükselişin ardından token başına 0,00000965 dolar seviyesinden işlem görerek bir satış yaşadı. Bu aşağı yönlü hareket, SHIB fiyatında %4,1’lik bir düşüşe neden oldu.

Ancak, SHIB’in 0,0000092 dolar civarında belirgin bir destek bulduğunu ve bunun kripto para birimi için potansiyel bir denge noktası sağlayabileceğini belirtmek önemlidir.

Son fiyat düşüşüne rağmen, token, destek bölgesi etrafında konsolidasyon sağlayarak ve potansiyel olarak yeniden artış eğilimine ivme kazandırarak SHIB yatırımcıları arasında olumlu bir hava oluşturuyor. Kripto piyasasının yakından takip ettiği SHIB, meraklıların ve yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ederek kendisini önemli bir konumda tutmaya devam ediyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?