Shiba Inu Yatırımcılarına İyi Haber: SHIB Büyük Bir Borsada Daha Listelendi!

  • Shiba Inu (SHIB), artık Brezilya’nın en büyük borsalarından birinde mevcut.

Brezilya’nın en büyük borsalarından biri olan Foxbit, yakın tarihli bir Twitter güncellemesinde, Shiba Inu’nun diğer dört popüler kripto para birimi birlikte platformunda ilk kez görücüye çıktığını duyurdu: Gala (GALA), Fantom (FTM), LookRare (LOOKS) ve Illuvium (ILV).

Platformun yaptığı açıklama yaklaşık olarak şu anlama geliyordu:

“Birlikler hazır mı? Shiba Inu ve 4 yeni kripto varlığı, portföyünüzü çeşitlendirmek için Foxbit’e geliyor. Nefesinizi tutun, SHIB, GALA, FTM, LOOKS ve ILV geliyor.”

Şu anda 950.000’den fazla kayıtlı müşterisi bulunan Sao Paulo merkezli ticaret platformu 2014 yılında kuruldu ve bu da onu bölgenin en eski kripto para borsalarından biri haline getiriyor. Bu listelemenin ardından Forbix, Shiba Inu kripto para birimini kabul eden ikinci Brezilya borsası olacak. KoinFinans tarafından da belirtildiği üzere Shiba Inu, ilk olarak Aralık ayında Brezilya’nın en büyük borsası Mercado Bitcoin’e eklenmişti.

Son 24 saatte 432 milyon SHIB yakıldı

Shiba Inu topluluğunun yakılan SHIB token miktarını takip edebileceği bir yakım izleme platformu olan Shibburn web sitesi tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde toplam 432.062.908 SHIB token’ı yakıldı.

Düzenli yakım partileri düzenleyen bir yatırımcı olan Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, daha önce haftanın başında, sayısız yakma girişimi nedeniyle bu hafta bir milyar SHIB token’ının dolaşımdan kaldırılabileceğini belirtmişti.

En büyük ikinci kripto para birimi olan SHIB, yazım sırasında hafif bir düşüşle 0,0000309 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.