Ocak 27, 2024

Shiba Inu Yatırımcılar Çift Haneli Kazanç için O Tarihe Odaklanıyor: İşte Olasılıklar!

Shiba Inu fiyatı kripto para piyasasındaki gelişmelere rağmen olumlu bir ivme kaydetmeyi başaramadı. 2024 yılına 0,000001030 dolar ile başlayan meme coin, aradan geçen zamanda %12’nin üzerinde değer kaybetti.

Ocak ayının sonuna az kala SHIB fiyatının artık olağanüstü bir performans göstermesi beklenmiyor. Bu da yatırımcıların tüm umutlarını Şubat ayına taşıdı.

Shiba Inu Gelecek Ay Çift Haneli Yükselişi Hedefliyor

Shiba Inu lansmanını gerçekleştirdiğinden bu yana Şubat aylarında oldukça iyimser bir dönem geçirdi. CryptoRank verilerine göre SHIB, Şubat 2022’de %20’lük yükselişle ayı olumlu bir notla tamamlamıştı. Ancak 2023 yılı benzeri eğilimin gerçekleşmediği %1,6’lık yükselişle sınırlı kalmıştı.

shiba inu fiyatı Şubat ayında yükselmek için fırsat arıyor

Ancak genel verilere odaklanıldığıda Şubat ayının ortalama geliri %10,95 olarak görülürken, çift haneli kazanç kaydetme eğilimi yüksek oluyor. Ancak kripto para piyasasındaki hareketlilik her iki yöne doğru hareketleri tetikleyebilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Şubat ayında Shibarium yakım portalının piyasaya sürülmesi beklenirken, yatırımcıların benimsenme oranını arttırabilecek en önemli gelişmelerden birisi de temsil ediyor. Test ağındaki işler iyi giderse, yakım portalının en kısa sürede ana ağda aktif edilmesi bekleniyor. Bu da sonuç olarak Shiba Inu’nun deflasyonist baskısını arttırabilecek önemli bir detay.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?