Şubat 2, 2024

Shiba Inu Yakımları Alev Alev: Müjdeli Haber Yakım Oranını %660 Arttırdı!


Shiba Inu ağında topluluk tarafından yapılan yakımlar tam gaz devam ediyor. Shibburn verilerine göre dün sabahtan bu yana yapılan yakımlar %660’lık artış göstererek 115.766.995 token’ın daha yakılmasıyla sonuçlandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu yakımın temel nedeni geliştiri Ryoshi’nin SHIB ve Shibarium ile ilgili planlarını bu yılın sonuna kadar gerçekleştirme niyetlerini açıklaması gibi görünüyor.

Shiba Inu Yakım Oranı %660 Fırladı

Shibburn’e göre son 24 saatte yapılan SHIB yakımı 115.766.995 token’a ulaşarak oranda %660’lık bir artışı tetikledi. Yakımlar dört büyük işlemde gerçekleşirken, en büyük yakımda 111.669.458 token yakıldı. Söz konusu yakımın kim tarafından yapıldığı tespit edilemedi.

shiba inu yakımları tam gaz devam ediyor

Yakım oranı Perşembe günü %219’luk artış kaydederek toplamda üst üste ikinci günde de olumlu seyretti.

Shiba Inu geliştiricileri geçtiğimiz hafta yaptıkları açıklama ile yakımları otomatikleştirilecek bir sistemin duyurusunu resmen yapmışlardı. Puppynet yani test ağında denenen bu yeni mekanizma, daha ileri testler için diğer ağlarda da test edilecek. Bu, geliştirici ekibin daha yüksek işlem hızı, daha düşük ücretler ve benzer iyileştirmeler uygulamasına olanak sağlayacak bir gelişme olarak yorumlanıyor.

Ağın pazarlama uzmanı Lucie, gizemli baş geliştirici Shytoshi Kusama ile bir toplantı yaptığını paylaştı. Çok fazla bilgi veremeyeceğini söyleyen Lucie, “bu yılın sonuna kadar her şeyi bitirme” planı hakkında bir ipucu vererek dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?