Şubat 13, 2024

Shiba Inu ve Shibarium’un Gelecek Vaadi: Beklenen Meme Coin Patlaması Ne Zaman?

Shiba Inu pazarlama sorumlusu Lucie, Shibarium’un Bitcoin’in yaklaşan boğa koşusu sırasında önemli bir başarı elde edeceğini iddia etti. Lucie, son tweet’lerinden birinde, Shibarium’u, hayallerinin gerçekleşme eşiğinde olan bir “küçük dev” olarak tanımladı. Lucie’ye göre, SHIB geliştirici ekibi, popüler Katman-2 ölçeklendirme çözümünü güçlendirmek adına sektör liderleriyle işbirliği yapıyor.

Lucie, yakın zamanda duyurulacak ortaklıkların ve Shiba Inu’nun SHIB, BONE, ve LEASH gibi yerel tokenlerinin Shibarium’un yakında ivme kazanmasını sağlayacağını ifade ediyor.

Lucie, Shiba Inu’nun, boğa koşusunun zirvesinde büyük bir başarı elde edeceğini ve patlayacağını öngörüyor. Başlangıçta, yatırım akışının öncelikle Bitcoin ve diğer önde gelen altcoin’lere yöneleceğini, ardından yatırımcıların kazançlarını Shibarium ekosistem token’ları gibi daha niş varlıklara yönlendireceğini belirtiyor. “Shibarium topluluğuna olan güvenim tam,” diye ekleyen Lucie, “Şu an için göz ardı edilseler bile, zirveye ulaşma potansiyelleri var.” yorumuyla oldukça iddialı olduklarını bir kez daha dile getirdi.

Boğa Piyasasının Shiba Inu İçin Önemi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere boğa piyasasının başlangıcına dair geniş çapta bir heyecan var. Bitcoin’in 50.000 dolara ulaşmasıyla, birçok kişi boğa piyasasının şimdiden başladığına inanırken, bazıları gerçek başlangıcın 2024 Nisan’ındaki Bitcoin Yarılanması’ndan sonra olacağını düşünüyor. Tarih, SHIB dahil birçok kripto varlığının fiyatlarının büyük artışlar yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını gösteriyor.

Shiba Inu’nun önceki boğa döngüsündeki performansını takiben, Lucie gibi popüler isimler, meme coin‘in önümüzdeki sezonda yine önemli kazançlar elde edeceğini tahmin ediyor. Baş geliştirici Shytoshi Kusama da 2023 yılında SHIB’in boğa piyasasını kaçırmayacağını belirten açıklamasıyla oldukça iddialıydı

SHIB son 24 saatte %2,8 artışla 0,00000957 dolardan işlem görüyor ve haftalık bazda %7,6’lık bir artış kaydetti. Ancak, SHIB hala iki yıl önceki boğa piyasasının zirvesine kıyasla %88,9 oranında düşük bir seviyede. Shiba Inu’nun önümüzdeki döngüde yeni bir zirve yapması bekleniyor.

Shiba Inu ekibi, Shibarium’un geniş kitlelerce benimsenmesini sağlayacak önemli projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. NOWNodes’un desteklediği yeni projelerin Shibarium’a yönelmesi bu çabaların bir parçası. Ağustos’ta başlatılan L2 blockchain, şimdiye kadar 347 milyon işlem başarıyla gerçekleştirdi ve 3,14 milyon blok üretildi. Ayrıca, 1,35 milyondan fazla cüzdan Shibarium ile etkileşime geçti.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?