Shiba Inu ve Dogecoin’den Hamle: BTC’yi Geride Bıraktılar!

New York merkezli Webull, geçtiğimiz hafta Dogecoin ve Shiba Inu varlıklarının en çok ticaret yapılan varlıklar olduğuna dikkat çekti. Listenin üçüncü sırasında yer alan Bitcoin’i geride bırakmayı başardı. Shiba Inu’nun bu başarısı, benimsenme oranının artmaya devam ettiği bir dönemde geldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere lüks otomobil satıcısı “Exclusive Automotive Group” yakın zamanda Shiba Inu ödemelerini kabul etmişti. Önde gelen Alman ayakkabı üreticisi Atheist Shoes da SHIB ile ödemeleri kabul edeceğini duyurdu. SHIB ekosisteminin benimsenmesinin yanı sıra Shibarium‘un da bu ay gelmesi bekleniyor.

Kripto borsası olan Bitcastle, özel bir etkinlik yaparak SHIB listelemesini duyurdu. Japonya merkezli OKCoin de yakın zamanda SHIB için destek ekleyebileceğine ilişkin ipucu verdi.

Öte yandan bir.ok kripto borsası rezerv olarak trilyonlarca Shiba Inu token’ı tutuyor. CryptoCom, Shiba Inu’da yaklaşık 558 milyon dolar tutarken. KuCoin Rezerv Olarak 4.43 trilyon, Huobi 1.85 trilyon ve Bybit 366 milyar token tutuyor.

Haber hazırlanırken Shiba Inu %2,33 düşüşle 0,000009359 dolardan işlem görüyordu. 24 saatlik işlem hacmi ise 131.193.121 dolar.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?