Eylül 15, 2023

Shiba Inu Üyesi Tahminini Paylaştı: Ayılardan Sonra Bunlara Hazır Olun!


Son güncellenme : 16.09.2023 - 12:11

Shiba Inu ekibinin popüler üyelerinden Lucie, bir sonraki boğa piyasası döngüsünün SHIB için neler getirebileceğini tartıştı.

SHIB, 2021 piyasa boğa koşusunda en çok kazananlardan biri oldu ve o yılın Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000088 dolara ularak önemli bir artış gösterdi. Ancak, takip eden yılda piyasanın düşüşe geçmesiyle sular duruldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para piyasası bir süredir ‘ayıların’ hakimiyetine teslim olmuş durumda. Shiba Inu fiyatı Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %91,45 düştü.

SHIB, Shibarium‘un ilk lansmanından kısa bir süre sonra duraklamasının ardından ortaya çıkan endişeler nedeniyle Ağustos ayını düşüşle tamamladıktan sonra son 30 günde de %25,1 düştü.

Lucie’ye göre SHIB, yaklaşan boğa koşusu için kendisini stratejik olarak konumlandırıyor. Shibarium şu anda piyasaya sürüldü ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor, ancak SHIB ve BONE fiyatları henüz düşüşlerinden kurtulamadı.

Lucie, Shibarium kurulduktan ve odak noktası “ciddi projelere” kaydıktan sonra Bone’un toparlanabileceğine inanıyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?