Shiba Inu Topluluğundan SHIB Kurucusuna Özel Talep: “Daha Fazla Yakım İstiyoruz!”


Sosyal medyada Shiba Inu topluluğu üyeleri, ekosistemin katman-2 ağı olan Shibarium’un daha fazla SHIB yakmasını talep ediyor. Ancak, ekosistem blok zinciri Shibarium’dan işlem ücretleri ile SHIB yakımları etrafında devam eden girişim konusunda belirgin bir sessizlik yaşanıyor. Sonuç olarak, topluluk üyeleri, ekosistem ekibinden çaba talep etmek için adım atmış durumda.

Shiba Inu Topluluğu Yakım Talep Ediyor

Bu konuda öne çıkan isimler arasında Shiba Inu topluluğunun saygın bir üyesi olan Lola da yer alıyor. Yakın tarihli bir gönderinin ardından Lola, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’dan SHIB yanıklarıyla ilgili ilerleme hakkında doğrudan bilgi aldı. Lola, yakın bir tarihte şunları söyledi: “Yakacağınız SHIB nerede? O yapışkan sıfırın bir an önce silinmesini istiyoruz.” şeklinde belirtti.

Bir SHIB meraklısı, Lola’nın ricasını kabul ederek Shytoshi Kusama’yı mesajına kulak vermeye çağırdı. Bu bağlamda Shiba Inu topluluğuna olan bağlılığını ve onun refahına olan bağlılığını vurguladı. Ayrıca, meraklı Shibarium‘daki otomatik yakmalarla ilgili güncellemeler istedi ve günde 300 milyar SHIB coini veya daha fazlasının yakılabileceğini umdu.

SHIB topluluğunun önde gelen isimlerinden Oscar Ramos da Shytoshi Kusama’nın dikkatini ekibin SHIB yakmasının üzerinden 30 günden fazla zaman geçtiğine çekti. Ekibin son yakma işlemini 10 Ocak’ta gerçekleştirdiği ve 9,35 milyardan fazla SHIB’in yakıldığı belirtiliyor. Ramos, “Bu SHIB ayında daha fazla mı yakacağız?” diyerek bir sonraki yakım işlemi için bir zaman çizelgesi istedi. Ayrıca, SHIB token’larına sahip olduğunu ve Shiba Inu Magazine kapaklarına sahip olduğunu açıklayarak topluluğa olan bağlılığını altını çizdi. “Bu topluluğu seviyorum ve sizden net bir cevap istiyorum,” şeklinde ekledi.

Ramos ayrıca Shiba Inu’nun içerik pazarlamacısı Lucie’yi etiketleyerek SHIB yakımlarıyla ilgili bir güncelleme istedi. Diğer topluluk üyeleri de %100 netlik talep ederek cevap isteklerini dile getirdiler.

Yakım Güncellemesi

Haber yazıldığı ısrada, ne Kusama ne de Lucie Shiba Inu yakımlarına dair özel bir duyuru yapmadı. Ancak, SHIB yanıklarıyla ilgili en son güncellemelerden biri, ekibin manuel yanıklardan otomatik yakmaya geçiş yaptığıdır. SHIB otomatik yakım hamlesi test aşamasına başladı. Ekip, topluluktan yakımları desteklemek için Shibarium’dan yararlanmalarını isteyerek sabır talep etmeye devam etti.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?