Haziran 8, 2024

Shiba Inu Topluluğundan Albert Einstein Detaylı Uyarı!


Shiba Inu ekibinin sosyal medya uzmanı Lucie, SHIB ordusunu uyarmak için önemli bir açıklama yaptı. Bu uyarıyı yaparken de ilginç bir şekilde Albert Einstein’dan alıntı yaptı.

Lucie’nin tweet’i, SHIB hayranları ve Shibarium geliştiricilerine “negatif insanlardan uzak durmalarını” tavsiye ediyor. Lucie, “Onlar her çözüme bir problem bulurlar.” diyor.

Son dönemde, SHIB’in pazarlama lideri Lucie ve diğer ekip üyeleri, Shiba Inu küresel topluluğuna çeşitli önemli uyarılar yapmaya devam ediyor. Bu açıklamaların ana amacı, özellikle yeni ve deneyimsiz yatırımcılarla dolu olan topluluğu hedef alan kripto dolandırıcılıklarına karşı SHIB ordusunu uyarmak.

Shibburn analiz platformu tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde Shiba Inu arzını azaltma çabaları keskin bir düşüş yaşadı. Platformun açıkladığı verilere göre, dünden bu yana SHIB yakma oranı %18.78 oranında azaldı. Yine de, bu olumsuz duruma rağmen toplamda 8,748,598 SHIB meme coin yakıldı, yani harcanamaz blockchain cüzdanlarına aktarıldı ve sonsuza kadar kilitlendi.

8 Haziran Cuma günü, piyasa değeri açısından ikinci en büyük meme kripto para birimi olan SHIB, saatlik grafikte üç ardışık kırmızı mumla yaklaşık %8.4’lük keskin bir fiyat düşüşü yaşadı.

Bu fiyat düşüşü, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in benzer bir olumsuz fiyat hareketini takip etti. Bitcoin, %3.7 düşerek 71,650 dolar seviyesinden 69,030 dolar seviyesine geriledi. Bu BTC düşüşü, büyük olasılıkla GameStop’un ilk çeyrek gelirlerinin kötü gelmesi ve ardından gelen %39’luk GME fiyat düşüşü tarafından tetiklendi. Ayrıca, BTC’nin düşüşü ABD hükümetinin hayal kırıklığı yaratan istihdam raporu ile de desteklendi. Bu yazı yazıldığı sırada, Bitcoin 69,350 dolar seviyelerinde işlem görüyordu.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?