Eylül 1, 2023

Shiba Inu Topluluğundan Ağustos Ayında Milyarlarca Yakım Geldi: Bu Neyin Habercisi?


Shiba Inu ordusu son zamanlarda aylık SHIB yakma konusunda önemli bir ilerleme kaydetti. Ağustos ayında Temmuz ayına göre iki kat daha fazla SHIB yakmayı başardılar. Böylece, yakın zamanda atılan bir tweet’e göre milyarlarca SHIB dolaşımdan kaldırıldı.

Ağustos Ayında Yaklaşık Altı Milyar Shiba Inu Yakıldı

Shibburn kripto takipçisi, Ağustos ayında toplam 763 işlemle 5.715.986.938 SHIB’in ölü cüzdanlara aktarıldığını duyurdu. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Ağustos ayı başladığında ve Shibburn Temmuz ayında gerçekleştirilen toplam SHIB yakımlarını saydığında, bu sayının 2.094.566.264 SHIB olduğu ortaya çıktı.

Ağustos ayında, imha edilen SHIB token’larının toplam miktarı bu rakamı iki kat aştı. Ek olarak ölü cüzdanlara yapılan işlemlerin sayısı da neredeyse iki katına çıkarak 412’den 763’e yükseldi.

Son 24 saat içindeki SHIB yakma ilerlemesine gelince, Ağustos yakmaları kadar olumlu değil. Dün sabahtan bu yana Shiba Inu topluluğu 25.100.470 SHIB’i imha etmeyi başardı. Bu rakam, SHIB ordusunun yaklaşık 100.000.000 SHIB’i elden çıkardığı Perşembe gününe kıyasla %74,94 daha az.

Katman 2 blok zinciri Shibarium artık piyasaya sürüldü. Bu nedenle SHIB topluluğu çok daha büyük yakımların başlamasını bekliyor. Ana ağdaki her bir işlem SHIB yakımlarını destekleyeceğinden, topluluk trilyonlarca SHIB tokeninin aylık ve hatta haftalık olarak yakılmasını beklemektedir.

Shibarium’daki gaz ücretlerinin bir kısmı (BONE token olarak ödenir) bir kenara ayrılacak ve daha sonra ölü cüzdanlara gönderilmek üzere SHIB’e dönüştürülecektir.

Shibariumscan explorer tarafından sağlanan verilere göre, Perşembe gününden bu yana toplam işlem sayısı 599.968’den 718.601’e yükseldi. Bir gecede yaklaşık 118.000 eklendi. Shibarium’a bağlı cüzdan sayısına gelince, bu rakam dünden bu yana 1,5 kat arttı. 31 Ağustos Perşembe günü 431.972’ye ulaştıktan sonra 663.250’ye ulaştı.

Dolayısıyla Shibarium’un Eylül ayına olumlu bir başlangıç yaptığı söylemek mümkün.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?