Mart 16, 2024

Shiba Inu Topluluğuna Müjdeli Haber: Bu Metrikler Fırladı, Peki Fiyat Beklenen Tepkiyi Verdi mi?

Shibarium, kullanımını hızlandırmak için yeni kullanıcıları ve dApp oluşturucularını çekmeye devam ediyor. Şimdiye kadar, SHIB geliştiricileri tarafından Ethereum zincirinin üzerine inşa edilen bu Katman-2 blok zinciri, işlem hacmiyle ilgili önemli bir yeni kilometre taşına ulaştı. Bu gelişme SHIB son 24 saat içinde bir başka fiyat darbesi alırken gerçekleşti.

Shibarium Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Shibariumscan’e göre, Shibarium 411 milyon işlem seviyesini aştığı için büyük bir yeni başarıya sahiptir. Bu metrik şu anda toplam 411.019.727 işlemi göstermektedir. Son birkaç gün içinde 3 milyondan fazla transfer eklendi.

ShibariumBu yeni çığır açan dönüm noktasına, günlük işlem hacminin günde 4,2 milyon transferin gerçekleştiği 20 Şubat’tan bu yana 4 kat düşerek 1,03 milyon gibi düşük bir seviyede kalmasına rağmen ulaşıldı. Kısa bir süre önce Shibarium, K9 Finance ile stratejik bir ortaklığa imza attı. SHIB lideri Shytoshi Kusama ve SHIB lider geliştiricisi Kaal Dhairya, K9’un yerel parası KNINE’ı Shibarium’da piyasaya sürmesiyle K9 resmi danışmanları olarak atandı.

SHIB Fiyatı Büyük Bir Hasar Aldı

Piyasa değeri açısından ikinci en büyük meme kripto para birimi olan Shiba Inu, esas olarak lider kripto Bitcoin’i takip ediyor ve BTC bunu yaptığında yeni fiyat zirveleri yakalıyor. Bu nedenle, Bitcoin fiyatı tersine döndüğünde, altcoin piyasasının çoğunluğu ile birlikte SHIB de tersine dönmektedir. SHIB ekibinin Shibarium’da ve genel olarak SHIB ekosisteminde gerçekleştirdiği teknik gelişmelerin ve sık ve iddialı yükseltmelerin hiçbiri, son zamanlarda Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının aksine önemli bir fiyat artışına yol açmadı. Bitcoin iki gün önce 73.750 dolar ile tarihi zirveye ulaştıktan sonra düzeltme yaptığından beri, Shiba Inu fiyatı da düşüyor. Son iki gün içinde SHIB %18’den fazla düşerek 0,00003485 dolardan 0,00002866 dolar seviyesine geriledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu hafta Utah’ta KUTV tarafından yayınlanan popüler finans temalı “Eye on Your Money” programında bir sunucu tarafından Bitcoin ve Shiba Inu’dan bahsedildi. Ülkedeki en popüler TV ağlarından biri olarak BTC ve SHIB’in ABD televizyon izleyicilerine büyük ölçüde maruz kalmasını sağladı. Ancak bu dikkat çekici olay Bitcoin ya da Shiba Inu fiyatlarını olumlu yönde etkilemedi.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?