Eylül 25, 2023

Shiba Inu Topluluğuna Müjde: Bu Gelişme Meme Coin’in Büyümesini Kolaylaştıracak!


Shib Association, blok zincirinin operasyonları ve gelecekteki gelişmeleriyle ilgili en son güncellemelerini paylaştı. Bağlam açısından Shib Association, topluluk odaklı Shiba Inu yakım takipçisi ‘Shibburn’ tarafından başlatılan yeni bir girişimdir. Özellikle, Shibburn geçen ay derneği tanıttı. Ek olarak önemli gelişmeler, yardımcı programlar ve yenilikçi çözümlerin başlatılması yoluyla SHIB’in büyümesini kolaylaştıracağını belirtti.

Dernek, yalnızca SHIB’e odaklanan özel bir blok zinciri oluşturacağını söyledi. Ağın başka herhangi bir Shiba Inu ekosistem token’ını desteklemeyeceğini kaydetti.

Shiba Inu Odaklı Blockchain’in Geliştirilmesine Başlandı

Shibburn’den Alex, uzun bir X gönderisinde Shib Association ekibinin blok zincirinin mimarisini çoktan belirlediğini ve geliştirmenin başladığını söyledi.

Alex, Google’ın eski bir çalışanı olan eski arkadaşının “blok zinciri ile işleri başlatacağını ve GitHub için hazır hale getireceğini” belirtti.

Bazı geliştiricilerin kendisiyle temasa geçtiğini ve blok zincirine katkıda bulunmaya istekli olduklarını belirtti.

“Bu modern blok zinciri açık kaynaklı bir proje olacak ve Proof-of-Participation konsensüs modelini takip edecek. Github’da herkesin katkıda bulunabileceği bir depo yakında hazır olacak” diye ekledi.

Blockchain ile İlgili Diğer Güncellemeler

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium gibi, Alex de yaklaşan blok zincirinin SHIB’i yakacağını belirtti. Ancak, token’ların nasıl yakılacağını açıklamadı.

Ayrıca, Shib Association’ın özel bir Telegram veya Discord kanalı olmayacak. Topluluğun birbiriyle etkileşime girebileceği tek platformun, bu hafta içinde oluşturulacak olan X’teki bir sayfa aracılığıyla olduğunu belirtti.

Shib Association ayrıca web sitesini başlatmayı planlıyor ve bu konuda zaten iki alan adı kaydetti.

Alex, blok zincirinin SHIB dışında herhangi bir yerel token’a sahip olmadığı konusunda uyardı. Ek olarak ekibin gelecekte yeni bir token başlatmayı planlamadığını da sözlerine ekledi.

Bu arada, Alex’in kız kardeşi Shib Association’ın resmi X hesabını yönetecek ve topluluğu ileriye dönük olarak güncel tutacak.

Shibburn’e Bağlı Blockchain ve Shibarium Farkı

Yaklaşan blok zincirinin Shiba Inu’nun resmi Katman 2 ölçeklendirme ağı olan Shibarium’dan farklı olduğunu belirtmek gerekir.

Shibarium resmi gaz tokenı olarak BONE kullanılıyor. Öte yandan, yaklaşmakta olan Shib Association ağının kullanıcıları işlem ücretlerini SHIB ile ödeyecek.

Shib Association, blok zincirinin Shibarium’un bir çatalı mı yoksa önde gelen herhangi bir blok zinciri mi olacağını açıklamadı. Bu arada ekip, yakın gelecekte proje hakkında daha fazla güncelleme paylaşmayı planlıyor.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?