Eylül 12, 2023

Shiba Inu Topluluğu Heyecanlı: Shibarium İşlemlerinde 2 Milyonluk Rekor Geldi!


Kripto dünyası, Shiba Inu topluluğunun yakından takip ettiği önemli bir olaya şahitlik ediyor. Shiba Inu’nun katman-2 blockchain’i olarak bilinen Shibarium, büyük bir başarıya imza attı ve 2 milyondan fazla işlem gerçekleştirerek önemli bir kilometre taşı kaydetti. Bu gelişme, katman-2 blockchain’in toplam 1 milyon işleme ulaşmasından sadece bir hafta sonra gerçekleşti ve Shiba Inu topluluğunu büyük bir heyecanla doldurdu.

Bu önemli gelişmenin merkezinde ağın günlük işlem faaliyetlerinde büyük bir artış kaydetmesi yer alıyor. Shibariumscan verilerine göre ağda günlük 202.9 bin işlem hacmi görüldü.

Shiba Inu topluluğu, Shibarium’un bu başarısını büyük bir coşkuyla karşıladı ve gelecekteki potansiyel projeler ve gelişmeler hakkında daha fazla heyecan duyuyor. Shiba Inu’nun amacı, kripto dünyasında daha fazla yeniliği teşvik etmek ve SHIB ekosistemini daha geniş bir kullanıcı kitlesine açmak için çalışmalarını sürdürmek. Shibarium’un bu başarısı, bu hedeflere ulaşmada önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

Ayrıca söz konusu başarı, Shiba Inu’nun giderek yaygın bir şekilde benimsendiğini ve fayda sağladığını gösteriyor.

Diğer Shibarium İstatistikleri

Shibarium, işlem sayısının yanı sıra başka kayda değer gelişmeler de kaydetti. Şu anda 1.12 milyon cüzdan adresi ağla etkileşime girmiş durumda. Benzer şekilde Shibarium’un blok sayısı da 600 bine yaklaşıyor. Şu ana kadar Shibarium’da ortalama 5.0 saniye blok süresiyle 588.080 blok kaydedildi.

Shibarium’un ana ağ lansmanı sırasında karşılaştığı teknik aksaklıklara rağmen dudak uçuklatan bu istatistiklere ulaşmayı başardığını belirtmekte fayda var. Sorunlar ortadan kalktıktan sonra ekip, Shibarium’u 28 Ağustos 2023’te yeniden başlattı. Yeniden başlatma sırasında Shibarium yalnızca 368.532 işlem ve 66.958 adres kaydetmişti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?