Şubat 20, 2023

Shiba Inu Temalı Meme Coin Adeta Parlıyor: İşte Detaylar!


2023 yılı kripto para piyasası için oldukça iyi bir başlangıca tanıklık etti. Birçok varlık iyi bir performans gösterirken iki veya üç haneli kazanç elde etti. Önde gelen meme coin Shiba Inu (SHIB) varlığından esinlenen Shiba Predator (QOM), son 24 günde oldukça iyi performans gösterdi.

Shiba Predator Oldukça İyi Performans Gösteriyor

Köpek temalı kripto paralar, blok zinciri teknolojisi dünyasının en önemli oyuncularından biri haline geldi. Shiba Predator, hacmine ve fiyat hareketine bağlı olarak bir Boğa derecesi kazandı.

QOM, son 24 saat içinde %20,54 ve son 4 hafta içinde %309’dan fazla değer artışıyla 0,00000009673 dolardan işlem görüyor. Son 30 günlük kıyaslama, Shiba Predator’ın Dogecoin, Shiba Inu, Baby Doge Coin ve hatta Floki Inu gibi diğer meme coin’lerden daha iyi performans gösterdiğini ortaya koydu.

Shiba Predator

Shibarium lansman tarihiyle ilgili spekülasyonlar devam ederken Shiba Inu fiyatı %11’lik artış kaydetti. QOM token fiyatındaki son zamanlardaki heyecan ve fiyat artışı doğrudan veya dolaylı olarak Elon Musk’ın tweet’iyle bağlantılı gibi görünüyor.

QOM Token ‘Long’ Oyununu Tercih Ediyor

Mart 2022’de tanıtılan Shiba Predator, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin‘e (DOGE) rakip olarak hayata geçirildi. ‘Shiba Flipped Doge… Now We Flip Shiba’ sloganıyla bu meme kripto para birimi niyetini son derece açık bir şekilde ortaya koymuştur.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?