Aralık 1, 2023

Shiba Inu Teknik Kurulum %493’lük Patlıyıcı Ralliye İşaret Ediyor: İşte O Seviyeler!

Shiba Inu, Bollinger Bantları göstergesinin orta bandının üzerinde kendinden emin bir haftalık kapanış kaydedebilirse, 0,00004 dolar bölgesine doğru %493’lük patlayıcı bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

SHIB, piyasa genelindeki büyümenin ortasında Ekim ortasından Kasım başına kadar art arda beş haftalık yeşil mum kaydetti. Ancak, 0,00000965 dolara yükselmesinin ardından fiyat geçtiğimiz iki hafta boyunca düşük performans gösterdi ve ayılar önceki kazançların geri çekilmesini başlatmaya çalışıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB 13 Kasım’dan bu yana %12’den fazla değer kaybetti. Bu düşüş, daha geniş pazardaki donuk durumun ortasında geldi. Bununla birlikte, Bitcoin 38.000 dolar seviyesini geri kazanırken, Shiba Inu daha önemli bir büyüme için bu ralliden yararlanamadı. Bunun nedeni, kâr amaçlı alım yapanların yarattığı satış baskısı.

Satış baskısına rağmen SHIB şu anda yükseliş momentumunun arttığını gösteren önemli bir konumda işlem görüyor. Varlık şu anda Bollinger Bantları göstergesinin orta bandının üzerinde kendinden emin bir haftalık kapanış kaydetmek istiyor – bu, yakın bir patlayıcı ralliye işaret edebilecek bir hareket.

Bollinger Bantları göstergesinin orta bandı, hakim piyasa trendini temsil eden basit bir hareketli ortalamadır (SMA). Orta bandın üzerindeki fiyatlar yükseliş trendine, altındaki fiyatlar ise düşüş trendine işaret eder. Bandın üstünden ya da altından geçişler potansiyel trend değişikliklerine işaret edebilir.

Shiba Inu orta bandın üzerinde birkaç haftalık kapanış kaydetmiş olsa da, bu kapanışlar net bir şekilde gerçekleşmedi. SHIB, son iki yılda bu yükseliş haftalık kapanışlarını yalnızca iki kez yaptı. Bu kapanışların her biri etkileyici bir ralliden önce gerçekleşti.

Bu kapanış ilk kez Ekim 2021’in başlarında, SHIB haftayı 0,00002613 dolardan kapatırken orta Bollinger bandı 0,00000851 dolar seviyesindeydi. Bu kapanışın kaydedilmesinden kısa bir süre sonra SHIB, Ekim ayının başından Ekim 2021’in sonundaki 0,00008845 dolarlık ATH’ye kadar %939’luk bir ralli gerçekleştirdi.

shiba inu grafiği

Tüm zamanların en yüksek seviyesinin ardından Shiba Inu, Ocak 2022’de orta bandın altına düşene kadar gerilemeye devam etti. Meme coin, ikinci bir güvenli kapanış kaydettiği Ocak 2023’e kadar bandın altında kaldı. Bu ikinci kapanışın ardından SHIB %47 artışla bu yılın zirvesi olan 0,00001575 dolara kadar yükseldi.

SHIB kısa süre önce orta bandın üzerinde benzer bir yükseliş kapanışı kaydetmiş olsa da, bu kendinden emin bir hareket değildi. Varlık şimdi Ocak ayındaki hamleye benzer bir kapanışı tekrarlamak istiyor. Bu gerçekleşirse, SHIB mevcut konumundan %493’lük bir artış kaydetmek isteyebilir.

shiba inu fiyat grafik

Bu rakam, Ekim 2021’de ve bu yılın Şubat ayında kaydedilen iki dalgalanmanın ortalamasıdır. Shiba Inu şu anda 0.00000833 dolardan işlem görüyor. %493’lük bir artış 0,0000410 dolar fiyat ile sonuçlanacaktır. SHIB, 0.00004 dolarlık fiyat bölgesini en son Kasım 2021’de görmüştü.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?