Ağustos 26, 2023

Shiba Inu (SHIB) ve Shibarium İki Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı!


Kripto para dünyasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Shiba Inu, toplam adreslerindeki artışla IntoTheBlock’un verilerine göre büyük bir başarı elde etti. Söz konusu verilere göre, Shiba Inu’nun toplam adres sayısı 3.56 milyon gibi etkileyici bir değere ulaşarak yeni bir rekora imza attı. Bu, projenin giderek daha fazla insan tarafından benimsenmeye başladığının bir işareti olarak görülüyor. Ayrıca artan adres sayısı, Shiba Inu’nun hem yatırımcılar hem de kullanıcılar arasında ne kadar popüler hale geldiğini yansıtıyor.

Shiba Inu son günlerde Shibarium blockchain’i sayesinde sıklıkla manşetlerde yer aldı. BONE, 24 Ağustos’ta yeni adreslerde büyük bir artış gördü ve tek bir günde 2.000’den fazla adres eklendi.

Shiba Inu ekip üyesi Lucie, Shibarium’un özel modda da olsa artık resmi olarak yayında olduğunu belirten bir güncelleme paylaştı. Halihazırda blockchain için birkaç entegrasyon gerçekleşmiş durumda.

Shibarium şu anda sorunsuz çalışıyor. Önemli bir dönüm noktası olarak, katman 2 blockchain’inde işlem sayısı 280.000 sınırını aşarak yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Shibariumscan verilerine göre 281.168 işlem görüldü. Katman 2 blockchain’indeki etkileşimli cüzdan adreslerinin sayısı da önemli ölçüde artarak 56.822’e yükseldi. Shibarium ana ağında toplam blok sayısı 300.000’i aştı ve bu da protokol için bir başka kilometre taşı oldu. Toplam blok sayısı şu anda 303.765 olup, ortalama blok süresi beş saniyedir.

Shiba Inu ve Shibarium ağındaki bu yeni rekorlar, projelerin teknolojik altyapısı, hedefleri ve topluluk desteği gibi faktörlerin bir sonucu olarak öne çıkıyor. Kripto para dünyasında dikkat çekmek ve rekabetçi bir avantaj elde etmek her zaman kolay değildir, ancak Shiba Inu’nun bu başarısı, projenin gelecekteki potansiyelini vurgulamaktadır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?