Shiba Inu (SHIB) %75’lik Dev Ralli Sonrası Bir Kırılma Noktasıyla Karşı Karşıya

Shiba Inu fiyatı, geçtiğimiz hafta oldukça etkileyici bir yükseliş kaydederek yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Yükseliş şu an da meme coin’in önemli bir kırılma seviyesine gelmesine neden oldu. SHIB bu seviyede ‘tamam’ ya da ‘devam’ kararını vermek için önemli seviyelerle karşı karşıya kalmak zorunda.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, neredeyse iki haftalık konsolidasyon aralığından çıktığı için geçen hafta %75 gibi büyük bir ralli gösterdi. Bu yükseliş trendi, Bitcoin’den kaynaklanan yükseliş momentumunun bir dalgalanma etkisiydi.

Bu artış ne kadar etkileyici olsa da, Shiba Inu fiyatı şu anda 0,000293 dolardan 0,0000326 dolara uzanan bir tedarik bölgesiyle karşı karşıya kalmış durumda. Yatırımcılar, SHIB’in bu alanda konsolide olmasını ve muhtemelen haftalık destek seviyesini 0,000283 dolarda yeniden test etmesini beklemeyi tercih edebilirler. Shiba Inu fiyatı bu seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa, rallinin devam etmesi için önünde iyi bir şans olacaktır.

SHIB fiyat rallisinin uzacağına ilişkin görüşlerin güç kazanmasındaki en önemli etken son dört gün içinde günlük aktif adreslerin 5481’den 10.770’e yükselmesi oldu. Adreslerdeki bu %84’lük artış, yatırımcıların mevcut fiyat seviyelerinde dahi SHIB ile ilgilendiğinin önemli bir kanıtı.

Potansiyel yükseliş görünümüne teşvik ededen diğer bir öğe ise, 100.000 dolar veya daha fazla değerindeki büyük işlemlerin sayısındaki yaşanan artış. Bu tür transferler kurumsal yatırım faizi için bir vekil görevi görüyor ve geçen ay %56 artarak 488’den 761’e yükselerek yükseliş görünümüne işaret ediyor.

Öte yandan, SHIB 0,000283 dolar seviyesini ihlal ederse, 0,000233 dolardan istikrarlı destek seviyelerine dik bir düşüşü tetikleyecektir. Bu seviyenin kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır ve talep bölgesinin 0.0000158’den 0.0000193’e uzanan bir yeniden test edilmesiyle sonuçlanacaktır. Burada, alıcıların bir boğa rallisi için bir şansları daha olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.