Shiba Inu (SHIB) Geliştiricisi Önemli Bir Ortaklığa İşaret Ediyor!

Shiba Inu geliştiricisi, devasa bir NFT ortaklığı konusunda ipucu veriyor gibi görünüyor. Meme kripto para birimini bu sefer ne bekliyor?

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi BEANsama, son tweet dizisinde büyük bir NFT ortaklığına işaret ediyor gibi görünüyor, ancak konuyla ilgili ayrıntılar yazım sırasında bilinmiyor.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, beş gün önce yayınlanan bir tweet’te, meme kripto para biriminin çekirdek ekibine aktardığı bir fikrin, üzerinde anlaşmaya varılması halinde kripto alanını sallayabileceğinden bahsetmişti. Ancak meme coin topluluğunu daha da meraklandırmak için o konu hakkında da herhangi bir ayrıntı açıklanmadı.

SHIB geliştiricisi bugün attığı tweet’inde ise “Tamamdır… işte böyle. Bir şey daha kilitlendi. Şimdi sahayı hazırlıyoruz” gibi her anlama gelebilecek belirsiz bazı cümleler kurdu. Bunun yanı sıra lider geliştirici daha önce de 22 Ocak’ta; “Görünüşe göre İtalyanca öğrensem iyi olacak… yakında” tarzı bazı açıklamalarda bulundu ve topluluğun NFT’ler, oyun ve hatta İtalya ile alakalı bir gelişmenin gerçekleşeceğini düşünmesine neden oldu.

Geliştiricinin bu tweet’ine bir kullanıcı; “Lamborghini ile ortaklık kuracağız, bana inanın” yorumunu yaptığında ise Shytoshi Kusama, Lamborghini’nin konuya henüz bir cevap vermediğini ancak belki bu duyurudan sonra verebileceklerini söyledi ve yatırımcılarını heyecanlandırdı. Geliştiricinin cevabı ilerleyen saatlerde silindi.

Lamborghini, yazım saati itibariyle bu iddialara henüz yanıt vermemiş olsa da, İtalyan otomobil üreticisinin resmi Twitter hesabında kısa bir süre göz gezdirdiğinizde, bir NFT lansmanının oldukça yakında olduğu açıkca görünüyor.

20 Ocak’ta yayınladıkları 21 saniyelik videoda ve bugün yayınladıkları tweet’te, İtalyan markası ve lüks spor otomobil ve SUV üreticisi, meme kripto para birimi topluluğunun oldukça aşina olduğu bir ifade olan “To the moon”u kullandı.

Yeni Bir Duyuru Mu Geliyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, üzerinde anlaşmaya varıldığı takdirde kripto alanını sarsabilecek büyük bir fikri Shiba Inu Çekirdek Ekibine ilettiğini belirtmişti.

SHIB geliştiricisi ayrıca Shiba Inu’nun resmi web sitesinden Shiba Inu ekosisteminde önemli bir gelişmenin yaşanabileceğini belirten bir tweet paylaştı. Köpek temalı topluluk, NFT alanındaki büyük şeyleri ortaya çıkarmak için hazırlanıyor gibi görünüyor.

Aralık ayının sonlarında da Twitter’daki bir AMA oturumu sırasında, resmi Discord moderatörü Queenie, daha fazla ayrıntı açıklamadan 2022’de büyük bir sürpriz olduğunu ima etmişti.

Bir kullanıcı Queenie’ye duyuruyu hatırlattı ve “2022’nin başında büyük bir duyurunun planlandığını söylediniz. Biliyorum henüz daha çok erken ama bununla ilgili herhangi bir güncelleme aldınız mı? sorusunu yöneltti.

Queenie, duyurunun “geliyor olduğunu açıkladı ve ekibin gelişme üzerinde mümkün olduğunca çabuk çalıştığını söyledi ve ekledi:

“Söyleyebileceğim tek şey, hala yolda. Her şeyi elimizden geldiğince çabuk hazırlamaya çalışıyoruz. Ancak kalite nicelikten çok daha önemli ve bana güvenin, beklemeye DEĞER olacak.”

SHIB, yazım sırasında 0,000020 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.