Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: SHIB, “Ölüm Kesişiminde” Önemli Bir Düşüş Gösteriyor!

Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi, 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA), 200 günlük SMA’nın altına düştüğü için bir ölüm kesişimi deseni oluşturuyor. Ölüm kesimi modeli fiyatın aşırı düşüş sinyali vermesi olarak da biliniyor. Rusya’nın askeri operasyonlarını başkent Kiev’e kadar genişletmesi, kripto piyasalarının ayı piyasasına girmesine neden olabilir ve yatırımcılar, Putin’in bir sonraki yapmayı planladığı konusunda hafta sonu gergin olmaya devam edecektir.

SHIB, %72’lik bir düşüşle 0.00000607 dolara kadar düşüşlere ev sahipliği yapabilir ve fiyat hareketinin daha fazla ağırlık yapmasını bekleyerek yatırım stratejinizi belirleyebilirsiniz.

Shiba Inu fiyat hareketi, diğer kripto para birimlerinin ağır bir darbe alması sonrası sınırlı bir hareket kaybetti. SHIB, kapanışta ilk %16’lık kaybı sadece %4 ile sınırlamayı başardı. Ancak bu sabah, Rus ordusunun başkenti ele geçirmeye ve muhtemelen saldırıyı bugün bitirmeye hazır olduğuna işaret ederken, boğalar ne yapacaklarını şaşırmış durumda gibi görünüyor.

200 günlük SMA’nın altındaki 55 günlük SMA geçişinden gelen düşüş sinyali saygı duyulacak bir işaret olduğu için SHIB boğaları geri adım atacaktır. Boğalar, zarar görmek istemiyorlarsa sabırlı olmamalı ve uzun süre içeri girmek için uygun seviyeyi beklememelidir. Böylece, SHIB fiyatı, olası bir sıçrama noktasının üzerindeki aylık S1 destek seviyesi ile 0,00001500 dolara düşebilir veya 0,000001000 doların altına düşebilir ve aylık S2 desteği, tarihsel bir seviye ve Fibonacci seviyesi birbirine yakınken 0,00000655 dolara gidebilir.

Boğalar fiyat hareketini aylık pivotun 0.00002500 dolardan daha yukarısına itebildiğinde, 55 günlük SMA’nın 200 günlük SMA’nın üzerine çıkmasıyla ölüm çaprazının kaldırılmasını bekleyebilirsiniz. Piyasa hissiyatı bu kadar olumlu olursa, 0,00002782 doların üzerinde, 0,000003000 dolara doğru bir artışla satın alma faizinin daha da hızlanmasını bekleyin. Bu, bu çok değişken ve zorlu zamanlarda mümkün olan kazançların yaklaşık %20’si anlamına gelecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.