Eylül 28, 2023

Shiba Inu (SHIB) Balinaları Bu Gerçekleşirse Tarih Yazabilir!


Bu ay ve üçüncü çeyrek hızla biterken, çoğu altcoin dönemi olumlu bir notla bitirmek için çabalıyor. Shiba Inu için, CoinMarketCap’in verilerinde gösterildiği gibi, token’ın metriklerinde çok az büyümeye dönüşen veya hiç büyümeyen çok sayıda olumlu temel olduğu için büyüme hırsı oldukça riskli.

Shiba Inu Balinalarından Önceki Görev

Bu haber yazıldığı sırada SHIB, bir gecede %31’lik muazzam bir büyümeye ulaştıktan sonra 79.975.595 dolara sabitlenen işlem hacminde bazı balina faaliyetleri sergilemektedir. İşlem hacmi açısından görünürlük, buna karşılık gelen bir fiyat artışını ateşlemede o kadar etkili olmayabilir ve bu nedenle taktiklerin değişmesi gerekebilir.

İşlem hacmindeki olumlu artış, gelişen ve son derece likit bir Shiba Inu ekosistemine işaret etse de, 3. çeyreği bu yıl meme coin için en büyük ay olarak belirlemek amacıyla tarih yazmak, çok daha tanımlı bir SHIB token birikimi gerektirecektir. Gerçekte, Shiba Inu bu yıl şimdiye kadar herhangi bir olumlu çeyrek görmedi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere token son üç ayda %4,1’lik bir kayıp yaşarken, altı aylık büyümesi negatif %32,69’a ulaştı ve yılbaşından bugüne (YTD) büyüme %13’ten fazla düştü. Sadece Shiba Inu ekosistemindeki büyük piyasa yapıcıları, son üç aydaki kayıpları dengelemek için %5’lik bir artışa kadar nispeten daha güçlü bir satın alma baskısı uygulayabilirse, mevcut anlatı ve görünüm muazzam bir şekilde değişebilir.

Denemek İçin Çok Mu Geç?

Shibarium, dApp kütüphanesi ivmesini yeni yeni oluşturmaya başlıyor ve bu kadar kısa sürede böylesine imrenilen bir geçmişe sahip olma potansiyeline sahip olmayabilir. Bununla birlikte, uzun vadede Shibarium, Shiba Inu’nun yönetim kurulu genelinde önemli bir büyüme hızını belirleyebilir.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?