Mart 17, 2024

Shiba Inu (SHIB) 100 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaşabilir!

Meme coin’lerin yeni zirvelere yükseldiğini gördükçe, popüler meme coinlerden biri olan Shiba Inu (SHIB), ünlü kripto yatırımcısı Jake Gagain’in SHIB’nin 100 milyar dolarlık bir piyasa değerine yükseleceğini öngörmesi ve onu bu dönüm noktasına ulaşacak kendi düşüncesine göre öncü meme coin olarak konumlandıracağı aktarılıyor.

SHIB’nin yörüngesini şekillendiren son gelişmeleri ve pazar dinamiklerini etkileyen faktörleri inceleyelim.

Jake Gagain’in Analizi

Kripto para yatırımcısı Jake Gagain, Shiba Inu’nun 100 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşma potansiyeline sahip olduğuna kuvvetle inandığını aktarıyor. X gönderisinde, basitçe, “$SHIB İlk 100 Milyar Market Cap değerine sahip Memecoin Olacak”, şekilde bir tahminini paylaştı!

Jake’in bu market cap iddiası, kripto topluluğu üyeleri arasında SHIB’nin artan önemi hakkında güçlü tartışmalara yol açtı.

Piyasa Analizi

Popüler meme coin, Shiba Inu fiyatını 0,000027 dolar eşik seviyesinin üzerinde tutmak için mücadele etti. SHIB, 2024 yılında 0,000046 dolar’lık bir zirveye ulaşmıştır. Bu nedenle, en yüksek noktadan en düşük noktaya düşüşü şu anda yeni girenlerin pazara girişi düşünmeleri için bir fırsattır.

Geçtiğimiz hafta 35 milyon dolar değerinde SHIB’nin borsalara akın etmesi, fiyatların %40 oranında düşmesine katkıda bulunarak stratejik yatırımcıların bunu uygun bir giriş noktası olarak görmesine yol açtı.

Bazı kripto para yatırımcıları SHIB’nin fiyat dalgalanmalarından faydalanarak 10 gün içinde 1,2 trilyon SHIB tokenını borsaya taşıdı.

Aktarılana göre, Shiba Inu piyasa sistemi için önemli gelişmeler ufukta görünüyor. Blockscout tarafından geliştirilen “Shibariumscan”, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi ve geliştiriciler ve kullanıcılar için daha derin bilgiler sağlamayı amaçlayan Shibarium blok zinciri gezgini üzerinde yapılacak olan güncellemedir. Ayrıca, Shiba Inu’nun oyna-kazan (P2E) oyunu olan Shiba Eternity’nin mobil versiyonu da devam etmektedir.

SHIB’nin 100 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşması için üstel bir büyüme, yani mevcut 17 milyar dolarlık piyasa değerinden yaklaşık %600’lük bir artış gerekmektedir. Önümüzdeki zorluklara rağmen, SHIB’nin yakın zamanda 420,11 milyon dolara ulaşan büyük işlem hacmindeki artış, tokena yönelik ilginin ve faaliyetin arttığını göstermektedir. Fakat meme coinlerin fiyatları çok oynaktır ve yatırımlarınızın kaybına sebep olabilecek varlıklardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmalarınızı yapınız.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak : Coinpedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?