Temmuz 9, 2024

Shiba Inu Pazarlama Uzmanı, Yakma Oranında Yaklaşan Artışı İşaret Ediyor; ETH ve KANG Tüccarların İzleme Listelerinde


Son güncellenme : 09.07.2024 - 15:17

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Shiba Inu ağının pazarlama uzmanına göre, Shiba Inu’nun (SHIB) çok yakında yanma oranında yükselen bir artış görmesi bekleniyor. Bunun nedeni, özel bir şeyler pişirmek için “Shibcals” ile yaptığı işbirliği. Aynı zamanda, yatırımcıların çoğu Ethereum token’ı ve yeni ilgi çekici GameFi ve SocialFi meme coin’i KangaMoon ‘u (KANG) izleme listelerine dahil ettiği iddia ediliyor.

KangaMoon (KANG) Canlı Lansmanı Beklerken Şimdiden En Üst Seviye Listeleri Aldı

Sponsorlu içerik göndericisine göre etkileyici satış öncesi performansı ve CoinMarketCap, CoinGecko, Uniswap ve BitMart’taki tam teşekküllü listelemeleriyle KangaMoon, birçok uzman tarafından bu yıl yatırım yapılacak kazançlı altcoinler arasında yer alacağı tahmin ediliyor. Bu platformlarda listelendikten sonra, KangaMoon’un piyasa değeri 100 milyon doların üzerine fırladı ve 1 milyar dolara ulaşma potansiyeli gösterdiği iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre bir MemeFi platformu olarak KangaMoon’un, oyuncuların bire bir boks savaşlarına katılabileceği, savaş sonuçlarına bahis oynayabileceği ve hatta ekstra ödüller için görevlere katılabileceği kazançlı özellikleri, çekiciliğini büyük ölçüde artırdı. Bunun yerine, meme destekli oyun ağının, resmi oyun lansmanına yaklaşırken halihazırda topladığı 32.000 topluluk üyesi ve 10.000’den fazla token sahibi üzerinde ciddi bir artış görmesi beklendiği aktarılıyor. Geleceği başarılı olabilecek mi belirsizdir, risk bulunuyor.

İçerik göndericisine göre markalaşma ve pazarlama çalışmalarına odaklanmayı planlayan KangaMoon, CEX ve DEX listelemelerinden bu yana önemli ölçüde büyüdü. Yol haritasında, meme coin, kullanıcıların hareket halindeyken oyunuyla etkileşime girmeleri için bir mobil uygulama başlatacağını ima etti. Erişilebilirliği hedefleyen bu gelişmenin KangaMoon’un cazibesini daha da artırması beklendiği iddia ediliyor.

Shiba Inu Token, Olumlu Haberlerin Ortasında Yüksek Piyasa Performansı İçin Vites Yükseltiyor

Kısa bir süre önce, Shiba Inu (SHIB) ağının pazarlama uzmanı Lucie, fiziksel koleksiyonları doğrulamak için blok zinciri kullanan bir proje olan Shibacals ile bir işbirliği yaptığını duyurdu. Ayrıntılar gizli kalsa da, Lucie önemli bir gelişmeye işaret etti ve topluluğu Shiba Inu token yakma oranlarında bir artış beklemeye çağırdı.

Bu ortaklık, dolaşımdaki arzı potansiyel olarak azaltarak ve böylece kıtlığını ve değerini artırarak Shiba Inu tokenini olumlu yönde etkileyebilir. Bu tür gelişmelerin beklentisi, daha fazla yatırımcı ilgisini çekebilir ve tokenin bu yılki piyasa performansını destekleyebilir.

Ethereum Token Bu Yıl Fiyat Artışının Eşiğinde

Ethereum (ETH) tokenı, bu yıl yeni seviyelere doğru fiyat toparlanmasına devam edecek bir sonraki büyük altcoinlerden biri olarak son zamanlarda manşetlerde yer alıyor. Haziran ayının ilk haftasında, ABD SEC’in Ethereum 2.0 ile ilgili soruşturmasını kapatmasının ardından Ethereum token fiyatı %4 artışla 3.552 $’a yükseldi. Bu olumlu gelişme, bu yıl yüksek kripto ödülleri için güçlü bir potansiyele işaret ediyor. Artan istikrar ve devam eden yeniliklerle Ethereum ağı, kripto piyasasında önemli bir oyuncu olmaya devam ediyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre ilgi çekici ve çekici GameFi ekosistemi sayesinde geleceği belirsiz olan KangaMoon, tokenını bu yıl etkili olabilecek mi belirsizdir. İnternet ve meme sansasyonunu çekebilmenin yanı sıra, token, özellikle sürükleyici Kangaverse aracılığıyla kullanıcıları platformuna bağlı tutmak için düzenlenmiş bir çerçeveye sahip olduğu iddia ediliyor.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Borsalarda KANG, BitMart, MEXC, Uniswap

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?