Mart 8, 2024

Shiba Inu Ortağından Dev Hamle: Yeni Token Piyasa Sürülmesinin Ardından %240 Fırladı!

Sıcak bir gelişme olarak Shiba Inu ‘nun ortağı K9 Finance DAO, yerel token’ı KNINE’ı kripto ticareti alanında resmen başlattı. K9 Finance bu gelişmeyi Perşembe günü resmi X hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu ve resmi sözleşme adresini paylaştı.

CoinMarketCap gibi piyasa izleme kaynaklarından elde edilen veriler, KNINE’ın alım satım için canlı olduğunu doğrulamaktadır. Varlık, 14,12 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri elde etti.

Haber yazıldığı sırada, KNINE 0,0001782 dolar değerindedir. Token’ı listeleyen popüler merkeziyetsiz borsalar arasında Uniswap ve Dodoex.io bulunmaktadır.

KNINE, piyasaya sürüldükten sonraki 24 saat içinde 3.500’den fazla sahip topladı ve 11.290’dan fazla işlem kaydetti.

Shiba Inu Lideri KNINE Lansmanına Tepki Gösterdi

KNINE’ın tanıtımı Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın da ilgisini çekti. Bu fırsatı topluluk üyelerini resmi olmayan kaynaklardan gelen bilgilerle etkileşime girmemeleri konusunda uyarmak için kullandı.

“Burada sadece resmi kişileri kullanın. Dışarıda çok sayıda dolandırıcı var. Dikkatli olun,” şeklinde belirtti.

KNINE’ın 7 Mart Perşembe günü resmi olarak piyasaya sürülmesinden önce, dolandırıcı kuruluşlar token’ın Uniswap’ta halihazırda işlem gördüğünü iddia ederek dikkatsiz kişilere sahte token satmaya çalıştı.

Başlangıçta, K9 Finance ekibi KNINE’ı konuşlandırdı ancak dün sona eren bir kilit açma programı uygulayarak ticaretini durdurdu. Buna göre ekip, Uniswap DEX aracılığıyla alım satımını kolaylaştırmak için KNINE’a 100 bin dolar likidite enjekte etti.

Kripto topluluğunun üyeleri, ekibin Shiba Inu ile bağlantısı göz önüne alındığında KNINE için yükseliş duruşunu dile getirdi. Ayrıca, token piyasaya sürülmesinden bu yana %240’ın üzerinde artış gösterdi.

Shiba Inu Ortağı K9 Finans

Özellikle K9 Finance, Shiba Inu’nun blok zinciri Shibarium üzerinde resmi bir likit stake protokolüdür. Amacı, Shibarium ekosistemi içinde DeFi’nin temel ilkelerini oluşturmaktır.

Geçtiğimiz ay Shiba Inu ekibi, K9 Finance’i Shibarium için resmi ortağı olarak duyurdu. Sonuç olarak, K9 Finance bir Shibarium doğrulayıcısı haline geldi ve staker’ların BONE token’da ödüller kazanmasını sağladı.

Yeni başlatılan KNINE tokenı, K9 Finance’in merkezi olmayan DAO’sunu yönetmektedir. Sahiplerin varlığı stake etmelerine ve DAO ücretleri ve doğrulayıcılardan gerçek getiri elde etmelerine olanak tanır.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?