Shiba Inu Mucidinden Bir Tweet Daha: Sıradaki Hamle Bu mu?

Shiba Inu (SHIB) geliştirici Shytoshi Kusama, her yıl düzenlenen SXSW “en iyi film afişi” yarışmasına hazırlandığını duyurdu.

SHIB The Metaverse, bağımsız olarak düzenlenen film, medya ve müzik temalı bu buluşmada yer alarak dikkat çekiyor. Kusama tarafından paylaşılan poster, metaverse dünyasından bir görüntüyü içeriyor. Görünüşe göre ekran görüntüsü, SHIB tabanlı sanal evren başladığında kilidi açılacak ve tüm oyuncular tarafından kullanılmasına izin verilecek 11 merkezden biri olan WAGMI Tapınağını gösteriyor.

Konsept resimleri daha önce SHIB topluluğuna açıklanmış olan diğer merkezler arasında Tech Trench, Canyon ve Rocket Pond yer alıyor. Proje ekip tarafından The Third Floor stüdyosu ile işbirliği içinde hazırlanıyor.

SXSW’de metaverse‘ün ortaya çıkışını kutlamak için Shiba Inu ekibi bugün “metaverse happy hour” adı verilen bir etkinlik düzenliyor. Bu süre zarfında, etkinliğe katılan ziyaretçiler saat 17:30 ile 19:30 arasında WAGMI Tapınağı’nda SHIB Metaverse’i deneyimleyebilecekler.

Shiba Inu sanal dünyasının bu ön gösterimi sırasında ziyaretçiler SHIB ve coin’in ve ekosisteminin temelini oluşturan merkeziyetsizlik kavramları hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet edilecek, kurucusu Ryoshi ve Ryoshi’nin sosyal medyadan kaybolmayı seçmesinin ardından tüm platformlardaki hesaplarını kaldırarak liderliği üstlenen baş geliştirici Shytoshi Kusama tarafından token’ın yaratılış tarihini keşfedebilecekler.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.