Mart 19, 2024

Shiba Inu Liderinin Yeni Konumu Belli Olurken Spekülasyonlar Arttı!

Shiba Inu ekibinin lideri olarak tanınan Shytoshi Kusama, Twitter’da konumunu sık sık değiştirerek dünya genelinde dikkat çekiyor. Son konum işareti ise “New York” olarak etiketleyerek dikkat çekti.

Japonya’dan bir SHIB hayranı olan @kuro_9696_9696, Shiba Inu topluluğunun dikkatini bu konuya çekti.

Kusama’nın son birkaç haftadır dünyanın çeşitli bölgelerinde yer değiştirdiği görülüyor. Bu seyahatler arasında Japonya’nın Kioto-fu bölgesi, ABD’nin Pittsburgh şehri, Hong Kong ve Porto Riko gibi birbirinden uzak noktalar bulunuyor. Ayrıca, SHIB’in baş geliştiricisi Kaal Dhairya da X’teki konum durumu sayesinde Dubai’de görüldü.

Topluluk, gizemli SHIB liderinin neden bu kadar çok seyahat ettiğini merak ediyor ve bazıları Kusama’nın sadece tatil yapmak için seyahat ettiğine inanıyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında, Kusama’nın konumu Denver’ı gösterdi ve bu, ABD’deki ETHDenver etkinliğinin başladığı gün olan 29 Şubat tarihinde gerçekleşti. Geçen yıl Ağustos ayında SHIB, Shibarium adlı bir Katman-2 çözümünün lansmanını yaptığı ve ETHToronto etkinliğinin resmi sponsorlarından biri olduğu için topluluk bu durumu önemsedi.

Ancak, Shibarium blok zinciri son zamanlarda işlem sayısındaki büyük düşüşle dikkat çekiyor. Örneğin, 18 Mart itibariyle günlük işlem sayısı 36.060’a kadar geriledi. Bu, birkaç gün önce 16 Mart’ta günlük işlem sayısının bir milyonun üzerinde olduğu kaydedildiğinde yaşanan büyük bir düşüş.

Tüm bu işlemlerde gaz için BONE kullanılıyor ve bu, Shibarium’da başlatılan tüm yeni tokenleri kapsıyor. Ancak, son zamanlarda, büyük bir SHIB destekçisi olan K9 Finance kendi yerel tokenı KNINE’ı piyasaya sürdü. Bununla birlikte, Shytoshi Kusama, sahte KNINE tokenları sunan birçok dolandırıcıya karşı SHIB topluluğunu uyararak önlem almaları konusunda dikkatli olmalarını istedi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?