Mayıs 29, 2024

Shiba Inu Liderinden Yükseliş Mesajı: İşte Topluluğun Tepkisi!


Son güncellenme : 29.05.2024 - 12:49

Gizemli Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, bir haftalık sessizliğin ardından bazı tweetler paylaştı. Bu paylaşımlar, SHIB topluluğuna moral verici bir mesaj taşıyor gibi görünüyor. Bu arada SHIB lideri, X’te 1 milyon takipçiye ulaşmaya yaklaşıyor. Kusama, son dönemlerde topluluğa sık sık tweet atmayıp paylaşımları arasında yaklaşık bir hafta ara bırakıyor.

 

Shiba Inu Yükselirken Shytoshi Kusama’nın Tweetleri Yükseliş Havasında

Shytoshi Kusama, X’te bir haftalık sessizliğini Shiba Inu topluluğuna SHIB temalı bir çağrı yaparak sona erdirdi – “WOOF!”. Bu paylaşım, erken dönem Bitcoin milyoneri Da Vinci’nin Shiba Inu hakkında ilgi çekici ve iyimser bir tweet’ine yanıt olarak geldi. Kusama, bu tweet’i takip eden mesajında, yükseliş eğilimli ve savaşçı ruhunu yansıtan anime tarzında animasyonlu bir GIF paylaştı.

 

Da Vinci, mevcut SHIB hareketinin “sıcak göründüğünü” tweetledi. Bu tweet, piyasa değeri bakımından en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu’nun %19,3’lük dikkat çekici bir artışla 0,00002946 dolar seviyesine ulaştığı sırada geldi. Ancak, bu artış kısa sürdü. Bu haber yazıldığı sırada SHIB’in fiyatı %3,38 düşerek 0,00002844 dolar seviyesine geriledi.

Bu ani yükseliş, Shiba Inu’nun piyasa değeri açısından Cardano’nun ADA’sını geçerek ilk on kripto para listesine girmesini sağladı. Şu anda Shiba Inu, CoinMarketCap’te onuncu sırada yer alıyor.

Bu büyük fiyat artışı, SHIB ekibinin TikTok kullanıcılarını hedefleyen son kampanyasıyla aynı zamana denk geldi. Ekip, resmi sayfalarında viral bir SHIB videosu paylaşarak SHIB’in “bir sprint değil, bir maraton” olduğunu vurguladı.

SHIB Yakım Oranı Düşüyor

SHIB fiyatıyla ilgili olumlu haberlere rağmen, SHIB’in temel ölçütlerinden biri olan yakım oranı şu anda iyi görünmüyor. Shibburn veri platformuna göre, son 24 saat içinde bu metrik %44’ten fazla düşüşle sadece 1.695.852 SHIB meme coin’in dolaşımdan çekilmesiyle dikkat çekti. Bu miktardaki SHIB, dokuz işlemle harcanamaz blok zinciri cüzdanlarına aktarıldı ve bu işlemlerden en büyük ikisi sırasıyla 469.507 ve 359.001 SHIB içeriyordu.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?