Mart 9, 2024

Shiba Inu Liderinden Bu Token’ın Listelenmesi İçin Dev Hamle: Binance Tarafından Listelenecek Mi?


Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Binance’de BONE token’ının listelenmesi için harekete geçti.

Shiba Inu Ordusu üyeleri, Bone ShibaSwap (BONE) token’ının Binance’de uzun süredir listelenmesini bekliyor. Bunu sağlamak için de yeni bir yol buldular. BONE’un nihayetinde Binance platformunda listelenmesini desteklemek için diğer üyelerden güçlü bir destek topladılar

Bu girişime, SHIB geliştirme ekibinin gizemli lideri Shytoshi Kusama da katılıyor. Bir gönderide, Kusama, BONE’un Binance’teki potansiyel listelenmesi için oylama bağlantısını toplulukla paylaştı. SHIB Ordusu’na “OY VER OY VER” çağrısı yaptı.

Daha sonra bir gönderide, Kusama, bu hareketi güçlendirdi. Shiba Inu topluluğunu Binance’te BONE için toplu oy kullanmaya teşvik etti. Ek olarak güçlerini göstermeye çağırdı.

Bahsedilen oylama platformu, Binance tarafından yakın zamanda başlatılan Binance Futures Next’tir. Bu platform, kullanıcıların Binance Futures’ta gelecekteki token listelemelerini tahmin etmelerine olanak tanırken, “Seçimleri” aday gösterme ve tahsis etme yoluyla işlev görür.

Her bir Seçim, 1 USDT’ye mal olur ve kullanıcıların aday gösterdiği token’lara tahsis edilir. Bu platform, Binance kullanıcılarının her bir potansiyel listeleme için en fazla 100 Pick tahsis etmelerine izin verir.

BONE Listesi için Topluluk Oylaması

Raporlama zamanına göre, BONE, adaylık havuzunda en çok oy alan üçüncü token olarak yerini aldı. Ek olarak 764 topluluk üyesinden 34,125 “Seçim” topladı.

Bazı topluluk üyeleri oylarını kullanamama endişelerini dile getirdi. Öte yandan, diğerleri Binance web sitesine erişim kısıtlamalarını aşmak için sanal özel ağlara (VPN’ler) başvurduklarını ve sonunda BONE için oy kullandıklarını açıkladılar.

BONE‘un Binance’te listelenmesi için gösterilen çaba, SHIB Ordusu’nun platformun Shiba Inu ekosistem token’ını onaylaması için sürekli çağrılarına dayanıyor. Ayrıca, BONE token’ın sözleşmesine ilişkin önemli engeller aşıldı.

Ancak, Binance henüz tokenı listelemedi. Bu da üyelerin bu konuda sabırsızlıkla beklemelerine neden oldu. Bununla birlikte, BONE HTX, MEXC, OKX ve Bitget gibi diğer önde gelen kripto para birimi ticaret platformlarında listelendi.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?