Şubat 8, 2024

Shiba Inu Lideri Müjdeyi Verdi: Yepyeni Şeyler Geliyor!

Shiba Inu geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, topluluk tarafından gelen mesaj yağmuruna dayanamadı ve SHIB için “yeni bir şeyler geleceğine” dair teyit verdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shytoshi Kusama bir süre sessiz kaldıktan sonra topluluğun dikkatini çekmişti. Birçok spekülasyonda geliştiricinin konumu tartışılırken, geliştiricinin farklı ülkelere seyahat ettiği dahi iddia edildi. Topluluk farklı ülkelere olan bu ziyaretlerin yeni bir anlaşma için yapılıp yapılmadığına dair spekülasyonlar yapıyor.

Shiba Inu Lideri Gelişmeleri Resmen Onayladı

Uzun bir süre sessiz kalan Shytoshi Kusama, spekülasyonları göz ardı etmedi ve yeni bir şey geldiğini resmen doğruladı.

Shiba Inu topluluğu söz konusu paylaşımı olumlu karşılarken, ağın gidişatına dair önemli ve ilerici gelişmeler olabileceğine dair beklentiler arttı.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?