Mart 1, 2023

Shiba Inu Kurucusu Konuştu: Yeni Altcoin Mi Geliyor!

Lider Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi Shytoshi Kusama, Dogecoin (DOGE) rakibi için çalışmalarda olan yerel bir altcoin hakkında yeni ayrıntılar verdi. Shiba Inu influencer’ı LucieSHIB, Shytoshi Kusama’dan Treat coinin (TREAT) piyasaya sürülmesine ilişkin zaman çizelgesi hakkında yanıtlar verdi.

Kusama, projenin katman-2 ölçeklendirme protokolü Shibarium’un lansmanının bir parçası olmadığını söylüyor.

Shibarium’un lansmanına olan yoğun ilgi ortada. Coinin muhtemelen Shibarium yayınlandıktan sonra piyasaya sürülmesi mümkün.

LucieSHIB soruyor: TREAT, Shibarium ile aynı anda mı piyasaya sürülecek?

Shytoshi Kusama: Hayır, aynı anda değil. İkisi birbirinden çok ayrı. Shibarium ekosistemdeki tokenleri kullanacak ancak para basımından sorumlu kuruluş değil. Sadece bir teknoloji parçası ve Shib için en iyisini isteyen bazı adamlar.”

Kusama, coinin sınırlı bir arza sahip olacağını belirtti. Dahası bunun meme coin dünyasındaki çoğu projeden farklı olduğunu söylüyor.

TREAT’in kesin kullanım durumu bilinmiyor. Ancak tokenın SHIB ekosistemi sahiplerini bir şekilde ödüllendirmek için kullanılması mümkün.

Shibarium, Polygon (MATIC) ve Optimism (OP) gibi Ethereum (ETH) üzerine inşa edilen ve merakla beklenen katman-2 ağıdır.

Baş geliştiricisi, yatırımcıları resmi lansman öncesinde kendilerini TREAT olarak etiketleyen tokenları satın alma konusunda uyarıyor.

“HERHANGİ BİR TREAT KNOCK OFF SATIN ALMAYIN. Shiba Ekosistemi ile sıfır bağlantısı olan kopya olacaktır.”

Kusama ilk olarak Temmuz 2022’de Treat’i Shiba Inu ekosistemine gelen bir eklenti olarak tanıttı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada SHIB, 0,000012 dolar değerinde.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?