Temmuz 10, 2024

Shiba Inu Kritik Seviyelerde Yükseliş için Kırılma Arıyor

Shiba Inu, gerçek bir yükseliş trendine girmek üzere gibi görünüyor. Varlık, yaklaşık 0.0000016 dolar seviyesinde güç kazanmaya başladı.


Shiba Inu, sonunda gerçek bir yükseliş trendine girmek üzere gibi görünüyor. Varlık, yaklaşık 0.0000016 dolar seviyesinde güç kazanmaya başladı ve mevcut fiyat dinamikleri, SHIB’in hacmi de toparlandığından dolayı, olası bir ileriye dönük sıçrama ihtimaline işaret ediyor.

Grafiğe bakıldığında, Shiba Inu’nun yaklaşık 0.000016 dolar civarında dalgalandığı ve toparlanma belirtileri gösterdiği görülüyor. SHIB, bir düşüş döneminden sonra istikrar kazanıyor gibi görünüyor; son fiyat hareketleri kademeli bir yükseliş sergiliyor.

shiba inu fiyatı yükseliş trendine girmeye hazırlanıyor

50 EMA’nın fiyatın üzerinde yer alması ve 200 EMA’nın destek seviyesi olarak konumlanması, genellikle varlığın bir konsolidasyon aşamasında olduğunu gösterir. Bu aşama, varlığın olası bir çıkış için güç topladığı bir dönemdir. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 43 olan SHIB, aşırı alım bölgesinde olmadığından, yukarı yönlü hareket için alanı olabilir.

Grafiğin alt kısmındaki son işlem hacmindeki artış, SHIB’nin popülerlik ve faaliyet kazandığını, bunun da kripto paranın fiyatını yükseltebileceğini gösteriyor. Zincir üstü veriler, SHIB’nin mevcut piyasa konumu hakkında daha fazla bilgi sunuyor.

Son 24 saatte 57 önemli işlem gerçekleşti ve 5 Temmuz 2024’te yedi günlük en yüksek değere ulaşan 199 işlem kaydedildi. Büyük tutucu işlemleri önemli ölçüde artmış, bu da yükseliş işareti olabilir. Ayrıca, son 24 saatte 1.65 trilyon SHIB’lik işlem yapılmış olup, 8 Temmuz 2024’te yedi günlük en yüksek değer olan 5.71 trilyon SHIB işlem gerçekleşmiştir.

Bu hacim, büyük katılımcıların muhtemelen SHIB ticareti yaptığını ve bu durumun kripto paranın fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratabileceğini gösteriyor. Üç nötr, iki yükseliş ve bir düşüş göstergesinden oluşan sinyallerin özeti, genellikle Yükseliş eğiliminde bir duyarlılığı işaret ediyor. Nötr ağ büyümesi ise varlığa olan ilginin istikrarlı olduğunu gösteriyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?