Aralık 13, 2022

Shiba Inu Kritik Eşiği Geçti: Beklenen Haber Geldi mi?

Shiba Inu ağında yer alan adres sayısı kısa süre önce yeni bir zirve kaydetti. Piyasada yaşanan konsolidasyon ise bu önemli gelişmeyi gölgede bıraktı ve fiyatı baskılamaya devam etti.

Glassnode verilerine göre Shiba Onu ağında yer alan adres sayısı 3 milyon adresi aşarak rekor kırdı. Adres sayısı rekorlar kırarak artmaya devam ederken SHIB fiyatı için aynı şeyleri söylemek zor.

Shiba Inu yerel token’ı SHIB, bu yılın başından bu yana adres sayısında %35’lik artış kaydetti.

2022 yılı boyunca devam eden olumsuz piyasa koşulları, Shiba Inu yatırımcılarını yıldırmamış gibi görünüyor. Bu durum ekosistem için iyi bir gelişme olarak yorumlandı.

Shiba Inu

Shiba Inu Yakım Oranı Artıyor

Shibburn‘e göre, daha önce SHIB yakım oranı, son 24 saat içinde %132 arttı. Dünden bu yana yaklaşık 43 milyon SHIB token’ı yakım cüzdanlarına transfer edildi.

Buna ek olarak ağda gerçekleşen büyük işlemler de %200 oranında artış kaydetti. IntoTheBlock verilerine göre 100.000 doları aşan işlem sayısı, ‘büyük işlem’ olarak kategorilendiriliyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Shiba Inu balina aktivitesi de hafta sonu boyunca güçlüydü.

SHIB sahiplerinin yoğunluğu %70 civarında balinalar lehine ağırlık kazanmış görünüyor. Bunlar, dolaşımdaki arzın %1’inden fazlasını elinde tutan adresler olarak sınıflandırılıyor.

CoinGecko’ya göre, son 24 saat içinde SHIB günlük hacmi yaklaşık 118 milyon dolar civarında gerçekleşti.

SHIB Fiyat Tahmini

Shiba Inu fiyatı son altı saat içinde %2 geriledi. Basın sırasında SHIB, geçtiğimiz hafta %6 değer kaybettikten sonra 0,00000886 dolardan işlem görüyor.

SHIB, 5,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu da ona OKX’in (OKB) ardından 15. sıraya koyuyor. Ayrıca, SHIB şu anda Ekim 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90 düşüşte.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : BeInCrypto
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?