Eylül 8, 2023

Shiba Inu İçin Meteorik Fiyat Tahmini: %650 Artış Mümkün, İşte Beklenen O Tarih!


Geçtiğimiz birkaç ay kripto varlık fiyatları için oldukça zorlu geçti. Sermaye piyasaya akmıyor ve sonuç olarak ticaret hacmi ortalamanın altında seyrediyor. Ancak, piyasa geçtiğimiz gün hafif bir toparlanma kaydetti. Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra Shiba Inu ve Dogecoin gibi varlıklar bile fayda sağladı. Sonuç olarak, yükseliş tahminleri topluluk üyeleri tarafından yeniden tartışılmaya başlandı.

Shiba Inu Makro Tahmini

Yatırımcılar, Shiba Inu‘nun uzun vadeli beklentilerinin zamanla aydınlanmasını bekleyebilir. Fiyat cephesi söz konusu olduğunda, SHIB sadece birkaç yıl içinde yatırımcıları için 6x ila 7x getiri sağlayabilir.

Kripto fiyat izleme web sitesi DigitalCoinPrice’a göre, tüm SHIB teknik göstergeleri piyasa duyarlılığının son zamanlarda “düşüş eğiliminde” olduğuna işaret etti. Dolayısıyla, bu aşamada varlığı satmak “riskli”. Ancak, yakınlaştırma yapıldığında durum farklıydı.

Analizlerine göre, meme coin bir sıfırı silebilecek ve 2024 yılında 0,0000195 dolara yükselebilecek. DigitalCoinPrice, takip eden üç yıl içinde SHIB’in değerinin 0,0000271 dolardan 0,0000375 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Ardından, 2028’de varlığın 0,0000410 dolara ulaşacağı tahmin edilmektedir. SHIB’in yükseliş eğilimini sürdürmesi ve sonunda 2030 yılına kadar 0,0000565 dolarlık bir fiyata ulaşması bekleniyor. Mevcut fiyat olan 0,000007557 dolardan, bu %647,651’lik bir artışa işaret ediyor.

Bununla birlikte, varlığın 2029 yılına kadar yukarıda belirtilen hedefe yükselebileceğinin %100 garantisi yoktur. Kripto piyasası oldukça değişkendir ve fiyat her iki yönde de dalgalanabilir. Ancak, fonlarınızı SHIB veya başka bir varlığa yönlendirmeden önce kendi araştırmanızı yapmanız gerekmektedir.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?