Şubat 23, 2023

Shiba Inu için Listeleme Heyecanı: Büyümeye Yardımcı Olabilir!

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Bithumb, Shiba Inu (SHIB) için yeni bir listeleme duyurusu yaptı. Borsaya göre SHIB artık ülkenin resmi para birimi “Güney Kore Wonu’yla” işlem görecek.

Bithumb’ın Shiba Inu ticaretine ilişkin seçenekleri arttırması ise Upbit’in aynı işlem çiftini desteklemesinden bir ay sonra geldi. CoinMarketCap’e göre Upbit’teki bu SHIB/KRW çifti 57 milyon dolar ile tüm borsadaki işlem hacmi açısından 11. sırada yer alıyor. Buna karşılık, Dogecoin (DOGE) sadece 3 milyon dolar ile öndeyken, Ethereum (ETH) 22 milyon dolar daha düşük.

Güney Kore’den Gelen Shiba Inu Haberleri Umut Verici

Güney Kore‘nin kripto para ilgisi Aptos (APT) token fiyatının %385 artması sonrası yeniden gün yüzüne çıktı. Upbit’teki milyarlarca dolarlık ticaret hacminin bu yükselişte payı olduğu biliniyor. Sonuç olarak, Koreli perakende yatırımcıların neye bahis oynadıkları kripto piyasasının bir göstergesi haline geldi.

Aynı zamanda, diğer piyasa oyuncuları da Koreli yatırımcıların potansiyeli hakkında fikir sahibi oldu ve onları piyasada bir güç olarak kabul etti.

Shiba Inu için bu, Kore’nin ulusal para birimine karşı başka bir borsada yeni bir listeleme ile gelişen, yüksek likiditeye sahip bir pazarda daha da ilerlediği ve genişlediği anlamına geliyor. SHIB şu anda token başına 0,0174 KRW’den işlem görüyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?