Shiba Inu Geliştiricisi Uyardı: Bunları Görmezden Gelin!

Shiba Inu Baş Geliştiricisi Shytoshi Kusama, topluluk üyelerini Shiba Inu projesi hakkında FUD’a neden olan tüm bilgileri görmezden gelmeye çağırdı.

Kusama bunu dün attığı bir tweet’te dile getirdi. Bunun arkasında genellikle bir art niyet olduğunu ima etti. Sonuç olarak, SHIB sahiplerini önce araştırmalarını yapmaya çağırdı.

“TÜM FUD’ları görmezden gelin, “Fud’u kimin yarattığına, yaratılmasından sorumlu olabilecekleri rakip ürünlere, Fud’un zamanlamasına ve söz konusu Fud’dan kimin kazanç sağladığına bakın.” dedi.

Geliştiricinin özellikle kime ya da neye atıfta bulunduğu belli değil. Bununla birlikte, çekirdek SHIB ekibi ile ekosistemin Katman 2 çözümü olan Shibarium üzerinde merkezi olmayan bir borsa (DEX) kurmayı öneren bağımsız bir ekip olan Pawswap geliştiricileri arasında bir çatlak var gibi görünüyor. Bu haftanın başlarında, önde gelen bir SHIB influencer’ı olan LUCIE (@LucieSHIB), Pawswap ekibini Shibarium gaz ücreti token’ı BONE hakkında FUD yaymakla suçladı. Dahası Kusama’dan Pawswap ekibine sert bir uyarı gibi görünen bir mesaj paylaştı. SHIB ekibi, ShibaSwap’in resmi Shibarium DEX’i olacağını savunurken bu anlaşmazlık ortaya çıktı.

Buna ek olarak, bildirildiği üzere Coinbase Direktörü Conor Grogan kısa süre önce SHIB’nin yaratıcısı Ryoshi ile Sam Bankman-Fried’in Alameda Research’ü arasında bağlantı kurdu. Coinbase’in kısa süre önce bir Ethereum Katman 2 protokolü ve potansiyel bir Shibarium rakibi olan Base’i piyasaya sürdüğünü de belirtmek gerekir.

FUD’a karşı yapılan uyarı, SHIB liderinin son zamanlarda yaptığı bir dizi uyarının sonuncusudur. Bundan önce geliştirici, protokolün beta sürümündeki her şeyin yalnızca test amaçlı olduğunu belirterek kullanıcıları Shibarium beta’da herhangi bir şey satın almamaları konusunda uyarmıştı.

Tüm bunlar, Katman 2 protokolünün yakında piyasaya sürülmesine yaklaşırken gerçekleşiyor. Öte yandan geliştiriciler bu hafta için beta lansmanını onayladılar.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.