Nisan 2, 2024

Shiba Inu Fiyatının Gidişatını Belirleyecek Kritik Seviyeler Belli Oldu!

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşler ve yükselişlerin ardından Shiba Inu fiyatı 0,000024 ve 0,000025 dolar seviyelerini hedef nokta olarak ayarladı. SHIB fiyatının bu aralıkta bir yere ulaşması ve ardından bir süre bu bölgeyi koruması yükseliş hissiyatını arttıracak temel detaylardan biri.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB grafiğine göre bu fiyat aralığına daha önce ulaşılması önemini arttırıyor. Bunun gibi alanlar, alım emirlerinin biriktiğini görme eğilimindedir.

shiba inu kritik fiyat seviyelerini belirledi

Shiba Inu fiyatı bu seviyelerde kalması halinde gücünü göstermiş olacak ve yatırımcıların ilgisini çekecektir. Bu seviye geçmişte fiyat için bir zıplama tahtası gibi hareket ederek onu yukarı doğru ittiğinden, fiyatın geri dönme olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir.

SHIB’in gelecekteki fiyat hareketi için 0,000024 doların kritik olduğunu sonuç olarak belirtmek mümkün. Fiyat bu aralığın üzerinde kalabilirse, uygun bir toparlanma görme olasılığı da artacaktır. Bir diğer kilit seviye ise 50 EMA ile çakışan 0,000022 dolar seviyesi. Bununla birlikte, fiyat bu destek seviyelerinin altına düşerse, yatırımcıların bir sonraki desteği daha düşük bir noktada, yaklaşık 0,00002 dolar gibi psikolojik eşikler civarında aramaları gerekebilir.

Bunun gerçekleşmesi için sadece destek seviyesine ulaşması değil, aynı zamanda fiyatı tekrar yukarı çekecek kadar alıcı çekmesi de önemli. Kripto para piyasasındaki genel duyarlılık, Shiba Inu fiyatının toparlanmasında çok önemli bir faktör olacaktır.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?