Şubat 13, 2024

Shiba Inu Fiyatı 0,00001 Dolarlık Hedefinde Önemli Bir Yakım Oranı Daha Kaydetti!

Shiba Inu, topluluk tarafından gerçekleştirilen yakımlarda önemli bir büyüme kaydederek dikkat çekmeyi başardı. Shibburn verilerine göre topluluk son 24 saatte 27,28 milyon SHIB yakmayı başararak proje olan inancını tazeledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere aynı dönemde Shiba Inu fiyatı da yükseliş kaydetmeyi başardı ve yakımlara olumlu tepki verdi. Baş geliştirici Shytoshi Kusama tarafından yapılan paylaşımdan da yararlanmayı başaran meme coin birçok farklı metrikte de büyüme kaydediyor.

Shiba Inu Geliştiricisinden Müjde: Cüzdanınızı ve Kalbinizi Hazırlayın!

Shytoshi Kusama’nın paylaşımı yeni bir NFT lansmanına işaret ederken, topluluk on-chain aktivitede de önemli bir artışı tetikledi.

Shiba Inu Yakımları Artış Gösteriyor

Shibburn verilerine göre, 13 Şubat’ta yakım oranında %70,68’lik bir artış yaşandı ve bugüne kadar toplamda 410,70 trilyon token başarıyla yakıldı. Bu durum, topluluğun SHIB’in tokenomiğini geliştirmedeki başarısını işaret ederek dikkat çekti. Öte yandan son 24 saatte yapılan yakımların 25 milyonu doğrudan topluluk üyeleri tarafından gerçekleştirildi.

CoinGecko verilerine göre Shiba Inu fiyatı aynı dönemde %4’e varan artış kaydederken topluluğun olumlu duygularını yansıtmayı başardı. Ancak bu yükselişin tek nedeni az önce de belirttiğimiz üzere yakımlar olmadı. Topluluk arzı daraltmaya ve geliştiriciler fonksiyonelliği arttırmaya devam ettikçe hedef fiyat 0,00001 dolar olarak kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?