Mayıs 26, 2023

Shiba Inu Fiyat Tahmini: 0,01 Dolar Gerçekten Mümkün mü?


Popüler meme coin ve kripto para projesi Shiba Inu, bir süredir 0,01 dolarlık hedefine ulaşmaya çalışıyor. Birçok farklı kaynak SHIB fiyatının yakın gelecekteki fiyatını yorumlarken, 0,01 dolarlık hedef hala “hayal” olarak tanımlanabiliyor. İşte uzmanların dikkat çeken yorumları.

Finder’a göre, SHIB fiyatı 2025 yılına kadar 0,00004930 dolara ulaşacak. Finder, SHIB’in nasıl bir performans sergileyeceği konusunda 55 fintech uzmanı ve sektör uzmanıyla anket yaptı. Katılımcıların çoğu (%50) yaklaşmakta olan katman-2 çözümü Shibarium‘un Shiba Inu fiyatını olumlu yönde etkileyeceğinden emin değil. Katılımcıların sadece %25’i Shibarium’un fiyat üzerinde olumlu bir etkisi olacağını belirtti. Ancak Finder’ın raporunun Ekim 2022’ye ait olduğu önemli bir detay. O zamandan bu yana çok şey değişti ve piyasa davranışı önemli ölçüde değişti.

Öte yandan, Changelly SHIB hakkında daha kötümser bir görüş sunuyor. Kripto borsası, Shiba Inu fiyatının 2025 yılına kadar yalnızca maksimum 0,00002694 dolara ulaşacağı düşüncesinde. Ayrıca Changelly, varlığın 2030’da yalnızca 0,00017 dolara ulaşacağını belirtti.

Bir analiz şirketi olan Telegaon da geçtiğimiz Pazartesi günü SHIB fiyatı için 2023’ten 2050’ye kadar tahmin yayınladı. Tahmine göre, varlık bu yıl 0,0000316 dolardan fazla olmayacak ve ortalama olarak 0,0000239 dolar olacak. Buna ek olarak, Shiba Inu fiyatının 2030’da 0,000712 dolara, 2040’ta ise 0,089 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor. Analitik araç, varlığın 1 dolar bir fiyata ulaşmasının 27 yıl daha alacağını tahmin ediyor.

0,01 Dolar Shiba Inu için Gerçekçi Bir Tahmin mi?

Mevcut fiyat seviyelerinden 0,01 dolar ulaşmak %117963,75’lik bir kazanç gerekiyor. Şu an itibariyle, Shibarium’un etrafındaki beklenti dışında SHIB’in fiyatını zorlayan hiçbir şey yok. Ancak, piyasa duyarlılığının hala düşük olduğu ve finans dünyasının salgın sonrası sıkıntılardan ve Rusya-Ukrayna savaşından hala kurtulmaya çalıştığı göz önüne alındığında, ani bir artış pek olası görünmüyor.

Dahası, kaynakların çoğu Shiba Inu’nun 0,01 dolara ulaşacağını tahmin etmiyor. Telegaon bile SHIB’nin ancak 2040 yılında, yani bundan 27 yıl sonra 0,89 dolara ulaşacağını söylüyor. Bu nedenle, SHIB ile ilgili bu kadar iyimser bir görüş tavsiye edilebilir görünmüyor.

Haber hazırlanırken SHIB son 24 saatte %0,2 düşüşle 0,00000847$ dolaran işlem görüyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?