Eylül 28, 2023

Shiba Inu Fiyat Geçmişi %420’lik Ralliye İşaret Ediyor Olabilir!


Ekim ayı yaklaşırken kripto para meraklıları, “Uptober” olarak adlandırdığı ve tarihsel olarak piyasadaki yükseliş eğilimleriyle ilişkilendirilen bir döneme hazırlanıyor. Bu duygu sıklıkla hakim olsa da, Shiba Inu gerçekten bir yükseliş alanı bulabilir.

CryptoRank tarafından paylaşılan geçmiş verilere göre SHIB‘in fiyat geçmişi incelendiğinde, son iki Ekim ayında kayda değer bir yükseliş trendi başlattı. Ekim 2021’de, SHIB %833,6’lık şaşırtıcı bir artışa tanık oldu. Ertesi yıl, büyüme daha ılımlı ancak yine de kayda değer bir şekilde %10,4’lük yükseliş dikkat çekti.

Shiba Inu haberleri

Ekim ayı için %420’yi aşan medyan getiri oranıyla Shiba Inu, bu ay boyunca piyasa normlarına sürekli olarak meydan okudu. Kripto piyasasının mevcut durumu göz önünde bulundurulduğunda, SHIB’in önümüzdeki ay değerinin dört katına çıkacağını öngörmek zor olabilir. Bununla birlikte, fiyat geçmişi olumlu bir ay olasılığına sahip.

Elbette bu kısıtlı verilerle net bir tahmin yapmak zor olsa da geçerli noktalara sahip olduğunu belirtmek önemli. Kripto piyasası oldukça değişken olmaya devam ediyor ve geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmiyor. Bununla birlikte, Shiba Iny için olumlu Ekim ayları ilgi çekici olasılıkları gündeme getirmektedir. Ancak unutulmaması gereken en önemli detay kripto para dünyasındaki sürpriz gelişmeler ve öngörülemeyen fiyat hareketleridir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?