Ocak 4, 2024

Shiba Inu Faaliyetlerinde Beklenmedik Artış: Metrik Yüzde 700 Fırladı!

Shiba Inu sahipleri tarafından gerçekleştirilen işlem faaliyetleri bir süre önce kaydettiği düşük seviyelerden kurtulmayı başardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para piyasasındaki kaldıraçlı işlemlerin artmasına ek olarak spot Bitcoin ETF’sine yönelik beklentilerin hayal kırıklığına uğraşaması piyasada sert düşüşleri tetikledi. Düşüşten etkilenen SHIB, 0,00001 dolarda yer alan psikolojik seviyenin altına gerileyerek olumlu bir ivme yakaladı.

Bununla birlikte, Shiba Inu balina aktivitesinin yeniden canlanmasını da yardımcı oldu. IntoTheBlock’un on-chain verilerine göre, SHIB balina aktivitesi %700 arttı ve bu büyük ölçüde dünkü düşüşün ardından yaşanan önemli bir artışa bağlı olarak gerçekleşti.

Balinalar portföylerini artırmak ve ortalama giriş fiyatlarını düşürmek için piyasadaki düşüşten yararlanırken, bu artış Shiba Inu’nun kısa süreliğine 0,00001 doların üzerine çıkmasına yardımcı oldu. Yine de bu durum, SHIB‘in ani çöküşte 0,00000932 dolara kadar düştüğü gerçeğini ortadan kaldırmıyor.

Fiyat şu an 0.000009975 dolara ilerleyerek  bir toparlanma gösterdi. Ancak düşüşler sırasında piyasa değeri de 400 milyon dolara yakın bir değer kaybetmişti. Shibarium ve ağdaki diğer teknik gelişmeler 2023 yılında beklenilen etkiyi göstermese de toplamda %70’e varan bir kazanca yardımcı olmuştu. Artan balina aktivitesi de kısa vadede fiyatların dengelenmesine yardımcı olabilir ve tokenı bir geri dönüş için hazırlayabilir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?