Mart 13, 2024

Shiba Inu Ekosisteminde Müjdeli Bir Gelişme Daha: Yeni Token Geliyor!


Shiba Inu ekosistemine dair önemli bir gelişme olarak, KNINE adlı bir Liquid Staking Derivatives (LSD) token’ının lansmanı dikkat çekti. Pazarlama lideri LUCIE, bugün X’te paylaştığı bir gönderide, topluluk üyelerini yeni lansmana ve ardından SHIB’in kriptografik girişimi için oluşan dalgasına dikkat çekti. Bu da iyimserliğin yükseldiği bir sürece işaret ediyor.

Bu arada, Shiba Inu‘nun bugün yükselmesiyle birlikte, son zamanlarda yaşanan dalgalanmalardan sonra kripto trader’larının ve yatırımcılarının dikkatini çeken önemli bir artış yaşadı. Güçlü bir aylık artışla, bu ilerleme dikkat çekmeye devam ediyor.

KNINE, Shiba Inu’nun K9 Finance ile birlikte geliştirdiği ve Shiba Inu’nun L2’si Shibarium üzerinde yeni bir nesil likid staking türev platformu olarak ortaya çıkan bir LSD tokenıdır.

KNINE Lansmanı ve Hızlı Yükselişi

LUCIE’nin paylaştığı bilgilere göre, 7 Mart’taki çarpıcı lansmanın ardından, sadece bir saat içinde 7 milyon dolarlık hacmiyle KNINE, DeFi ticaret platformu DexTools’ta çok aranan bir token haline geldi. Özellikle, o gün sahip sayısı %87 oranında arttı ve 2,507 yatırımcıyı kendine çekti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere KNINE’ın Token Üretme Etkinliği (TGE) sonrası ilk 24 saat içinde, bu LSD tokenı şaşırtıcı bir şekilde 12.56 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaştı ve 3,850’den fazla sahibini çekti. Bu olağanüstü başarıyla güçlendirilen KNINE, 9 Mart itibariyle yaklaşık 15 milyon dolarlık bir işlem hacmiyle en çok trend olan proje olarak konumunu sağlamlaştırdı. Bu yazı yazıldığı sırada, sahip sayısı 5,760’ı geçti ve proje hala ilgi çekici bir konumda bulunuyor.

Bugün kaydedilen SHIB fiyat artışı, topluluğun son dönemdeki gelişim çabalarına duyduğu iyimserliği yansıtarak, meme coin’in kriptografik çabalarının devrim niteliğini daha da öne çıkarıyor.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?