Mart 20, 2024

Shiba Inu Ekibinin Resmi Pazarlama Lideri: SHIB Bu Tarihte Zirveye Ulaşacak!

Shiba Inu ekibinin resmi pazarlama lideri olarak tanıdığımız Lucie, son zamanlarda Twitter/X platformunda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Lucie, meme coin SHIB hakkında yapmış olduğu değerlendirmelerde, son düşüşten faydalandığını ve dipten satın aldığını paylaştı. SHIB ekibinin pazarlama lideri, kripto para piyasalarındaki dalgalanmaları ve fırsatları yakından takip eden bir isim olarak, SHIB’in potansiyeline inandığını vurguladı.

Lucie, meme coin için olası bir iyileşme ve yükseliş trendinin mümkün olduğunu belirtti. SHIB ekibinin pazarlama lideri, “eğer mucizevi bir iyileşme sağlayabilecek biri varsa, o da SHIB’dir” dedi. Lucie’ye göre SHIB’in yakın bir zamanda, yaklaşan Bitcoin halving’den önce veya kısa bir süre sonra yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması mümkün.

Bitcoin halving etkinliği, kripto para piyasasında büyük bir olay olarak kabul edilir. Günlük BTC üretiminin önemli ölçüde azalacağı bu olay, genellikle fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Lucie’nin SHIB için öngörüsü, Bitcoin halving’inin etkisiyle SHIB’in değerinde bir artış yaşanabileceği yönünde. Nisan ayının ikinci yarısında gerçekleşecek olan bu olay, yatırımcıların SHIB’e olan ilgisini artırabilir ve fiyatlarını olumlu yönde etkileyebilir.

Ancak, Lucie önemli bir noktayı vurguladı: Paylaştığı görüşlerin, SHIB ekibinin resmi bir tahmini değil, kişisel bir değerlendirme olduğunu belirtti. Bu nedenle, yatırımcılar ve takipçiler, SHIB’in fiyat hareketlerini kendi araştırmaları ve analizleriyle değerlendirmelidirler. Lucie’nin açıklamaları, SHIB hakkındaki genel piyasa beklentilerini yansıtabilir ancak kesin bir garanti olarak değerlendirilmemelidir.

SHIB son fiyat hareketi

Shiba Inu, Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 0,00008845 dolara kadar yükseldiği zaman, birçok yatırımcının dikkatini çekti. Ancak, o günden bu yana Shiba Inu’nun fiyatı büyük ölçüde dalgalanma gösterdi. Şu anda tarihi zirvenin %70 altında işlem görmesi, piyasadaki volatilitenin bir işareti olarak değerlendirilebilir. Bugün, Shiba Inu hala kripto para endüstrisinde önemli bir oyuncu olarak en büyük kripto para birimleri arasında 11. sırada yer alıyor, ancak son dönemdeki fiyat düşüşleri dikkat çekiyor.

4 Mart’tan bu yana Shiba Inu büyük bir fiyat düşüşüyle karşı karşıya kaldı ve bugüne kadar %23,55’lik bir kayıp yaşadı. Son 24 saat içinde %7,54 oranında yeniden kazanmayı başaran önde gelen meme kripto para birimi, bu yazının yazıldığı sırada 0,00002585 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?