Shiba Inu Ekibinin Önde Gelen İsminden Topluluğa Çağrı: “Harekete Geçmeliyiz”!


Son zamanlarda Shiba Inu ekosistemine dair yaşanan gelişmelerde, SHIB’in önde gelen sosyal medya pazarlamacısı Lucie, topluluğun SHIB yakım sürecindeki rolü hakkında bir dizi tartışmaya neden oldu. Lucie’nin açıklamaları, SHIB yakma işleminin geçici olarak durdurulması ve topluluk üyelerinin katılım seviyeleriyle ilgili tartışmaların ortasında geldi.

Lucie, Toplum Desteği Çağrısında Bulundu

Lucie, SHIB yakım uygulamasına katkılarından dolayı Shibarium’daki geliştiricilerin ve inşaatçıların çabalarını takdir etti. Lucie kısa süre önce yayınladığı bir yazıda, SHIB yakım hedeflerine ulaşılmasında bu paydaşların önemini vurguladı.

Lucie’nin yorumları, SHIB yakım sürecine topluluk üyelerinin daha fazla katılımı için daha önce yaptığı çağrıdan kaynaklanıyor. Lucie, uygulamanın askıya alınmasından şikayet edenleri eleştirmiş ve projenin büyümesine olan bağlılıklarını sorgulamıştı.

Lucie, Shibarium‘u hiç kullanmayan birçok şikayetçinin olduğunu vurgulayarak, SHIB yakım hedeflerine ulaşmak için toplumun kolektif bir çaba gerektiğini belirtti. Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi’nin duygularını paylaşan Lucie, şikayet edenleri eleştirdi ve projeyi desteklemek için somut adımlar atmaya çağırdı.

Lucie Toplumu Harekete Geçmeye Davet Ediyor

Lucie, topluluğa yönelttiği soruları Ryoshi’nin sorularını yineleyerek, şikayet sahiplerini SHIB’in büyümesine olan katkıları ve SHIB yakım faaliyetlerinin kapsamı hakkında sorguladı. Memnuniyetsiz bireylerin somut çabalarına ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, onları SHIB yakım faaliyetlerine aktif olarak katılmaya ve Shiba Inu ekosisteminde daha iyi araçlar geliştirilmesine katkıda bulunmaya çağırdı. Lucie’nin açıklamaları, projenin ilerlemesinde tüm paydaşların proaktif katılımının ve somut katkılarının önemini vurguluyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?