Mayıs 24, 2023

Shiba Inu Ekibinden Önemli Shibarium Açıklası: Beklenen Gün Geldi mi?


Popüler Shiba Inu influencer’ı “Lucie” yaklaşan Shibarium katman-2 ağıyla ilgili birkaç güncelleme paylaştı. Discord sunucusundaki bir mesaja göre, SHIB ekosistemi yeni birtakım özelliklere kavuşuyor.

Lucie mesajında “fiziksel bir dijital stüdyo” bilgisi paylaşarak heyecanlandırdı. Bu gelişme, bu yılın sonlarına doğru başlatılacak olan SHIB metaverse girişiminin bir parçası gibi görünüyor. İkinci yenilik ise “Shiboshis sahipleri için olacak”. Bu, Shiba Inu NFT’ye sahip olan kişilerin bazı özelliklere özel erişime sahip olabileceği veya belki de metaverse’de bazı benzersiz özelliklere sahip olacakları anlamına geliyor olması mümkün.

Son olarak, mesajda “lisanslı bir şey” olduğu belirtildi. Bu mesajın detayı olmadığı için tahmin yürütmek gerçekten zor. Ancak, yeni bir DEX (merkezi olmayan borsa) ile ilgili bir şey olması mümkün. Bir başka SHIB influencer’ı Ragnar, ekibin ShibaSwap 2.0 üzerinde çalıştığını açıkladı. Ancak, en önemli güncelleme Shiba Inu’nun Shibarium ağıyla ilgiliydi. Mesaja göre, lansman beklediğimizden daha yakın ve ekip “yayınlama süresini hızlandırıyor.”

Ancak Lucie bir başka tweet’inde Shibarium ekibinden gelen ve ağın Ağustos ayı sonuna kadar faaliyete geçebileceğini belirten bir başka mesajı paylaştı. Bununla birlikte, bunun net bir lansman tarihi olmadığını hatırlamatmak önemli. Mesajın yazarı, tahminin “kendi beklentileri” olduğunu söyledi.

Shiba Inu, Shibarium Lansmanını Erteleyecek mi?

Beklentilere göre Shibarium bundan aylar önce çıkmış olmalıydı. Ancak Shytoshi Kusama, ağın Haziran-Ağustos aylarına sarkabileceğini ima etmişti. Shiba Inu geliştiricilerinin lansmanı daha önce de ertelemesi yeni erteleme iddialarını da gündeme getirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?